Rd Electronics - Krāpšana

Iepērkoties veikala internetveikalā ir jābūt ļoti uzmanīgiem - izvietojot akcijas preces, tiek pacelta standarta cena, un akcijas cena tiek uzlikta tāda, kā vidējā tirgus cena. Izskatās, ka telefons tiek piedāvāts ar 50% atlaidi, bet patiesībā citos veikalos var atrast lētāk, nekā piedāvātā akcijas cena.

Ventilators 18.08.2016

Es saprastu ja ievērotu, ka vecā cena būtu pacelta. Bet ja saki, ka citur parastā cena ir lētāka nekā Rdveikals vecā, tad pateikšu tā, ko iespējams nezināji:
Vienai preicei ir vairāki piegādātāji un katram ir cita iepirkuma cena. Vecā cena faktiski varētu nozīmē, ka ir piegādātājs kam noliktavā šī prece ir par viss augstāko cenu nekā citiem. Un tā ir reāla cena par kuru var nopirkt ja gadījumā citiem piegādātājiem beigsies!

Tas, ka mazajos internetveikalos parādās lētākā cena neko nenozīmē, jo viņiem viens telefona modelis lapā ir vismaz ar trīs cenām, tātad trīs dažādi piegādātāji. Prece visbiežāk bez bildem, apraksta un specifikācijas.
Bet lielos, normālos veikalos rādās tikai viena prece, bet ikdienā mainās cena.

G Ghenghis 18.08.2016

kapec tiesi RD veikals? milzigs daudzums citu netveikalu dara to pasu. kapec visi sie veikali nav mineti virsraksta? DUUUH atklaji visparizplatitu tirdzniecibas praksi nopelniji cepumu.

A agris98 18.08.2016

Ja vēlies ko nopirkt pērc citos veikalos pie mazumtigotājiem, kur tas būs vienmēr lētkā. Piemēram televizoru nopirku par 60 euro lētāk...RD ir diezgan padārgs veikals, kaut arī tur akcijas..

A agris98 19.08.2016

Kā jau teicu cenas tur ir augstākas, bet ja pērc kaut ko dārgu. Tad drošāk būs izvēlēties RD no garantijas viedokļa..Pašam nācās vienreiz griesties pēc palīdzības ar garantiju kaut arī bija paša vaina, rd par laimi neateica...

Acīmredzot sūdzības autoru ir nokaitinājušas RD Electronics regulārās kliedzošās mārketinga akcijas, kurās pēc būtības gala cena nemainās. Ja citi veikali izdomā dažādas viltības - bezprocentu kredīts, dāvanas, bezmaksas piegāde, u.t.t., tad RD mārketinga aktivitātes aprobežojas ar pliku "šokējoši zema cena", "šokējošas atlaides", "slepenā izpārdošana". Arī izplatītie saukļi par atlaidēm līdz 70%. Acīmredzot, pietrūkst fantāzijas.