www.sudzibas.lv RD Electronics Garantijas serviss

Rd Electronics - Garantijas serviss

Neiesaku iepirkties RD Electronics veikalos, jo ir ļoti nepatīkama pieredze ar šī uzņēmuma garantijas servisu un veikala darbinieku attieksmi pret pircējiem. 2015.gada aprīlī iegādājos elektropreci, kurai pēc otrās lietošanas reizes konstatēju defektu. Preci pieņēma uz garantijas remontu, zvanīja, ka ir saremontēts, bet mājās atklāju, ka defekts vispār nav novērsts. Aizvedu preci uz veikalu un līdz šim brīdim tā arī nav salabots - šodien pat nebija neērti man rādīt veco detaļu un apgalvot, ka tā ir nomainīta pret jaunu.

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 30.12.2015

Labdien!

Diemžēl SIA “MK TRADE” veikala „RD ELECTRONICS” pārdevējiem nav attiecīgo iemaņu preces defekta rašanās noskaidrošanai. Lai noskaidrotu, vai Precei pastāv ražošanas defekts un tā neatbilst līguma noteikumiem, SIA „MK TRADE” ir nepieciešama speciālistu piesaiste, ko var nodrošināt Preces ražotāja autorizētais serviss. Autorizētā servisa veiktā apskate un izsniegtais slēdziens nosaka Preces defekta cēloni.
Gribam informēt, ka servisa apkalpošana var ilgt līdz 30 kalendārām dienām vai, ja remontam tiek pasūtītas nepieciešamas detaļas, šis termiņš var pagarināties.
Ja Jūs uzskatat, ka precē pastāv ražošanas defekts Jums ir iespēja un tiesības aizpildīt iesniegumu prasījuma pieteikumu- prece tiks pieņemta uz preces ražotāja autorizētu servisu uz diagnostiku. Ja autorizētā servisa veiktā apskatē tiks konstatēts ražošanas defekts, SIA "MK TRADE" nebūs iebildumu veikt preces maiņu vai naudas atgriešanu.

Vēlamies Jūs lūgt precizēt norādīto informāciju, lai varam Jums sniegt korektu atbildi.

Lūdzam izteikt savu viedokli sazinoties ar SIA “MK TRADE” klientu servisu, zvanot uz talr.: (+371)66165555 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].

Atvainojamies Jums par sagādātajām neērtībām.

Cieņā,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
tālr: 66165555
e-pasts: [email protected]

P

I Inuta 21.05.2016

Man tas pats varētu sacīt ,nodevu telefonu sataisīt, vel garantija ir, bet nekas nav salabots, telefons neariģē uz pieskārieniem ,kur nu vēl uzvanīt vai kaut ko citu apskatīties ,pat izslēgt nevar, jāizņem batereja un ta vēl pats no sevis programmas lēkā un vēl pats izslēdzas kaut gan ir uzlādēts. Zvanīja ka esot kārtībā, bet nekas nav sataisīts, trīs reizes tika sūtīts... Vienkārši ņirgājas.... Esmu ļoti vīlusies un dusmīga !!!..