www.sudzibas.lv RD Electronics Piegādes termiņi

Rd Electronics - Piegādes termiņi

Piegādes termiņi ārpus kritikas robežām. Pasūtīju mob.telefonu,solīja pēc divām nedēļām. Tuvojoties termiņam atzvanīja un pateica ka preces nav, kad būšot nezinot. Viens nezināšu kantoris. Pa e-pastu atrakstās visiem ar vienăm standarta pieklājības frāzēm, rodas iespaids ka viņu vienīgā nodarbošanās pašreklāma un atrunu drukāšana, reāla darba rezultāts absolūta 0. Iesaku izmantot kā vissliktāko un pēdējo variantu, ja nav kur likt laiku.-Imants Liepiņš-

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 23.05.2014

Labdien, Imant!

Gribam izteikt Jums atvainošanos par radušos situāciju RD Electronics interneta veikalā.

Mēs ļoti atvainojamies, ka radās aizkavēšanas ar preces piegādi, ka Jūs nesaņēmāt pasūtīto preci.

Pēc mums pieejamas informācijas - Jūs veicāt jaunu pasūtījumu, kurš tika jau apstrādāts un Jūs pasūtīto preci saņemsiet nākamās nedēļas sākumā.

Vēlreiz ļoti atvainojamies Jums par sagādatajām neērtībām. Ceram uz turpmāko sadarbību.

Liels Jums paldies, ka esat mūsu klients. Ar prieku gaidīsim Jūs mūsu veikalos.

Ar cieņu,
SIA "MK TRADE"
Klientu serviss
Talr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

R

intel 09.10.2015

Es arī pasūtiju, it kā no sākuma teica, ka būs 19, tad teicu ka gribu naudu atpakaļ, tad nakošajā e-mailā atrakstija, ka tā bija kļuda, prece veikalā būs 9.10.2015. Nezinu ko lai domā, jo šodien jābūt un nekādas ziņas nav...