www.sudzibas.lv RD Electronics Solījumi neatbilst patiesībai

Rd Electronics - Solījumi neatbilst patiesībai

Ja ir nepieciešama ātra preces piegāde, noteikti neiesaku rd electronics e-veikalu. Jau vairākas reizes sākotnēji apsolītais piegādes termiņš pagarinās vismaz uz nedēļu, ja ne ilgāk. RD-menedžmentam, ja nevarat izdarīt, tad nesoliet, lūdzu!!!

Atbilde no klientuservissRD Pārstāvja atbilde 09.04.2014

Labdien.

Vēlamies Jums izteikt pateicību, ka esat izvēlējies mūsu veikalu un veicāt pirkumu pie mums.

Radīto neērto situāciju ar piegādes laiku izmaiņām mēs ņemsim vērā un strādāsim pie tā, lai uzlabotu servisu.
Pēc mūsu rīcībā esošas informācijas šobrīd preci esat saņēmis.

Vēlreiz paldies Jums par pirkumu. Mēs Jūs ļoti novērtējam kā klientu, tādēļ ceram arī turpmāk uz veiksmīgu sadarbību.

Ar cieņu,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Talr.: (+371) 66165555
e-pasts: [email protected]

J

intel 09.10.2015

Es arī pasūtiju, it kā no sākuma teica, ka būs 19, tad teicu ka gribu naudu atpakaļ, tad nakošajā e-mailā atrakstija, ka tā bija kļuda, prece veikalā būs 9.10.2015. Nezinu ko lai domā, jo šodien jābūt un nekādas ziņas nav...