www.sudzibas.lv RD Electronics Nauda samaksata bet preces nav..

Rd Electronics - Nauda samaksata bet preces nav..

Pasūtīju bērnam uz Ziemassvētkiem kāroto Lego..RD veikala mājas lapā šis Lego bija pats lētākais..pat trāpijām akcijā par piegādi līdz mājām bez maksas...Operators zvana pēc pasūtīšanas nākamajā dienā (tā ir 7diena) un saka ka kurjers piegādās 5dien..pienāk 5diena bet no kurjera nav ne ziņas..6dien zvana rd veikala operators,zvanu nokavēju,tāpēc pēc atsūtītās sms zvanu atpakaļ..nepietiek ka operatoru nevarēja sazvanīt 2 stundas (visi operatori aizņemti)..man pasaka ka mans pasūtītais Lego šajā gadā nebūs pieejams,es nesaprašanā jo nauda samaksāta un taču teica ka atvedīs 5dien..galvenis ka zvana tiki tagad 3 dienas pirms svētkiem ...galu galā bērns nedabūs lego un savu naudu tikai atgūšu janvārī...esam ļoti vīlušies un nekad vairs nepasūtīšu preces šajā interneta veikalā..