Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 5 stundām 53 minūtēm)
DEPO
(Pirms 6 stundām 1 minūtes)
IK Job Step, Airita Žuka
(Pirms 7 stundām 3 minūtēm)
Krons Auto
(Pirms 8 stundām 48 minūtēm)
Roberts Lancmanis
(Pirms 9 stundām 43 minūtēm)
Svetlana Doskochinskaja
(Pirms 9 stundām 51 minūtēm)
Svetlana Doskochinskaja permanent make up
(Pirms 15 stundām 6 minūtēm)
Rīgas Pašvaldības policija 301 ekipāža
(Pirms 20 stundām 20 minūtēm)
Планшет

Sancho Oct 31, 2008
Preču akcijas un remonts
Informācija par kompāniju:
RD Electronic
Reklamē, ka pērkot plazmas TV dāvanā dod DVD. Neiedeva. Rakstiju uz RD, atbildē paprasīja kurā veikalā tas bija un tas arī viss.
Nodevu remontā MP3 plejeri, kuram neskanēja viens kanāls. Pēc remonta skan abi kanāli, bet MONO kvalitātē. Vienkārši savienojuši abus kanālus kopā.
Neticat ne akcijām ne servisam. Un griezieties patērētāju tiesību aizsardzības birojā.

Lasīt komentārus Apģērbs / Apavi

Komentāri

Nopirku portativo datoru, pec gada jau nestrada. Nodevu garantijas remontam un gaidu jau 3 nedelas, atbildes nekadas. Veikals atrodas Aizkraukle.
Komentēja: Nov 12, 2011 Aleksandrs nosūtīt e-pastu

Labdien!Esmu saskārusies ar ļoti nepatīkamu gadījumu Jūsu veikalā Liepājā(Klaipēdas ielā62).Nopirkām mobilo telefonu, pēc 4 mēnešiem nācās nest uz veikalu-remontā.Veikalā pārdevēji laipni, paņēma pretī, piedāvājot uz laiku citu telefonu vietā.Apmēram mēneša laikā būšot atpakaļ.Paiet vairāk kā mēnesis, nekādu ziņu par telefonu.Seko zvans uz veikalu, tūlīt zvanīšot uz Rīgu, noskaidrošot.Pēc laika atzvanīja, telefons stāvot Rīgā remontdarbnīcā sataisīts, bet neesot nogādāts itkā uz RD Electronic bāzi.Tūlīt visu nokārtošot un tādā dienā būšot Liepājā.Braucam laimīgi pakaļ un atkal vilšanās, telefons nav atvests.Papīros uzrādās ka telefonam jābūt, bet viņš nav!Pagāja vēl pāris dienas un saņemam sms ka, telefons ir atvests uz veikalu.Viss kārtībā.Bet...nepaiet ilgs laiks, telefons atkal niķojas, vedam atpakaļ.Tāda sajūta ka nekas tur nebija darīts.Jo viņš pirmajā reizē pats bija atslēdzies, ieslēgt vairs nebija iespējams.Liekas darbnīcā to vien izdarīja, kā ieslēdza un nemaz nemeklēja vainu, kāpēc tā notika.Jo otrajā reizē telefons brīžam pats izslēdzās, lādēties negribēja.Nododam otro reizi telefonu remontā, bet šajā reizē nemaz nepiedāvā citu telefonu vietā uz remontu laiku.Pirmajā reizē neņēmu citu vietā, bet otrajā būtu ņēmusi, jo mans vecais telefons arī saplīsa.Pagājis mēnesis, bet telefons vēl nav atpakaļ no remonta.Gribētu redzēt kādu šajos laikos bez telefona mēneša garumā!Nododot telefonu otrajā reizē, pārdevējs vēl piebilda, preci nedrīkstot ilgāk kā mēnesi aizturēt.Tā kā tuvojās tai mēneša atzīmei, zvanījām uz veikalu, kur atbildēja-noskaidrošu.Bet kā gan var noskaidrot un atzvanīt, ja netika prasīts telefona modelis.Protams ka neviens arī neatzvanīja.Mēnesis aizritējis, bet telefons vēl nav.Katrā reizē tik piemin ka, dos vietā jaunu telefonu.Bet nav ne vecais ne jauns.Un kā gan es varu pierādīt ka mans telefons jau divas reizes remontā, ja man pat neizsniedz garantijas talonu.Laikam mocīšos ar viņu visu garantijas laiku, līdz tā beigsies, tad jau noteikti uzreiz tiktu sataisīts.Esam vīlušies šajā veikalā, domājams ka neko vairs tur nepirksim.
Janis2014

Vajag prasīt jaunu! Man arī bija tā, ka izdomāju nopirkt jaunu telefonu (par smuku summiņu), bet pēc mēneša mans jaunais telefons sāk čakarēties - parādās, ka nevar piezvanīt, jo neatpazīst, kas tā par telefona karti.. Karoč, telefons no kaut kurienes ievests, ne tā atbloķēts.. Es biju šokā, jo kā tā var būt, ka it kā normālā veikalā pārdod tādus telefonus.. Veikalā piekrita samainīt, atveda jaunu neattaisītā kastītē un telefons vēl šodien iet.. :)
SwCherry

Interesanta attieksme pret klientiem.Šodien apritēja tieši mēnesis, zvans atkal uz veikalu.Protams, tūlīt viss tiek noskaidrots, sazvanīta Rīga un man telefons rīt būšot veikalā.Redziet, ja zvanīsiet pirms tā mēneša, tad smuki Jūs atšūs un neliksies ne zinis, bet kad būs mēnesis pagājis, tūlīt visu nokārtos.Tikai jautājums, vai tad klientam vienmēr jāzvanās, bez tā preci nedabūt atpakaļ???
Nezinu vai varu jaunu pieprasīt, kādreiz deva jaunu preci vietā pēc 3 reižu remonta.Es pat nevaru pierādīt ka man viņš dzīvojas pa remontiem.Kopš iegādes ir 8 mēneši, bet no tiem 2, 5 mēneši remontā.Veikalā tik skandina ka šis modelis labs, nav bijis ka šie plīst.Beigās apgalvos ka es viņu tīši bojāju.Lai tad neieved visādus kreisos telefonus!!!
Janis2014

Labdien, Jāni.

Paldies, Jums, par detalizētu situācijas izklāstu par Jūsu nepatīkamo problēmu mūsu veikalā, Liepājā Klaipēdas ielā. Situācija, protams, ir nepatīkama gan Jums, gan mums.
Vēlamies Jums izteikt atvainošanos par sagādātajām neērtībām.
Tikai iegūstot klientu viedokli un informāciju par konkrēto situāciju, mums ir iespēja uzlabot sadarbību ar sadarbības partneriem, uzlabot situāciju veikalos un veicināt pozitīvu sadarbību ar klientiem.
Ja Jums rodas kādi jautājumi, neskaidrības vai neērtas situācijas, aicinām sazināties ar Klientu Servisu, lai varam risināt un novērst nākotnē šādu nepatīkamu situāciju rašanos.
Ar mums var sazināties pa telefonu, vai rakstot uz e-pastu.

Vēlreiz ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
SIA “MK TRADE”
Klientu serviss
Talr.: (+371) 66165555
e-pasts: klientuserviss@rdveikals.lv
SKYPE: RD.klientuserviss
klientuservissRD

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu