www.sudzibas.lv Ramonas Liepiņas Privātprakse Absolūti neprofesionāls zobārsts

Ramonas Liepiņas Privātprakse - Absolūti neprofesionāls zobārsts

Jau kādu laiku atpakaļ biju labot zobus pie jauna puiša, kura vārdu diemžēl neatceros, bet tas bija vienīgais vīrietis šajā zobārstniecībā. Lielāku murgu neatceros piedzīvojusi ne pie viena ārsta - zobus urba maksimāli (pie zobārstiem turpat esmu bijusi vairākkārt - nekad nebija tik ļoti urbts), bet pats nepatīkamākais - visa mute bija asinīs. Tas esot normāli un tā tam esot jābūt. Ar ko līdzīgu smilšpapīram berza zobu starpas pēc urbšanas un tad ar to regulāri spēcīgi tika iebraukts smaganās. Ik pa laikam bija jāpārtrauc, lai varētu asinis izspļaut ārā. Lieki piebilst, ka ļoti lielas bažas pēc tam radīja iespēja, ka šīs procedūras laikā ar kaut ko būtu bijis iespējams inficēties - ar to pašu cimdu tika aiztikts gan durvju rokturis gan citi priekšmeti. Arī pa tiešo dzirdēju citu stāstu, no cilvēka kuram arī nepaveicās aiziet pie šī puiša - esot uzstāts uz ļoti daudzām urbšanām, lai zobārsts varētu nopelnīt maksimāli daudz naudas. Pie citiem zobārstiem ejot - ne puse no tā nav bijis jādara. Kopumā, ļoti nožēloju, ka aizgāju pie ārsta pie kura bija vismazākā rinda - pēc tam ļoti labi sapratu kāpēc tas tā bija sanācis.

U

R Romija 30.11.2015

Ej, nu! Perferators viņam nebija? A šmirģelis?

E ELLIO 30.11.2015

Kopš kura laika zobārsts saņem algu par zobu urbšanas dziļumu? Kopš kura laika pacients norādīs cik daudz un cik dziļi ir jāborē?

V Vilis_vilis 13.12.2015

Vispār pēc pieredzes spriežu, ka ārsti parasri izvēlās labāko no visiem zobiem un urbj maximāli... Nu tā, lai sqkne paliek tikai...

E ELLIO 14.12.2015

Jā, jā sakne tikai. Interesanti un ko uz tās saknes virsū var uzlikt? Varbūt, ja neesi pats zobārsts, nevajag runāt par lietām no kurām sajēgas visai maz?

V Vāks!!! 28.07.2016

Es gan saprotu par ko runā šis cilvēks, jo arī esmu bijusi pie šī puiša , viņa vārds ir Kalvis, jauns puisis, es nemaz nerunāšu par to kā tika veikts zobu labošanas process , tas tiktiešām ir ļaunākais murgs, bet rezultātu pēc mēneša dabūju iet uz citu zobārstniecību un pārtaisīt ( jo tur tās šausmas vairs negribēju piedzīvot) Lieki piebilst, ka tajā reizē kad puisis man laboja zobu , samaksāju ap 90€, kad gāju pārtaisīt vēl 60€ par to, ka viņš nemāk strādāt! UN, vēlviena meitene bija pie viņa un arī nekad pie viņa vairs neatgriezīsies, dalaboja zobu nu jau kāds pusgads ir pagājis veljauprojām sāp! Nu nav viņš pat ne tuvu labam ārstam!

Z zobs123 22.08.2016

Pirms rakstīt šeit sūdzības, iesaku atcereties, ka sabojātie zobi ir JūSU problēmas, un zobārsts tās risina. Ja paradas kādi jautājumi vai neskaidrības prātīgāk tos noskaidrot pie ārstējoša ārsta. Izdomāt secinājumus par nezināmo jomu un publicēt tos internētā ir vismaz nekorekti.

P Piekrītu 17.11.2017

Tas Kalvis tik tiešām ir pretīgs, nekad dzīvē nebiju sastapis sliktus zobārstus, bet pateicoties viņam es saprotu kāpēc cilvēkiem no tiem baidās. Strādā rupji, runā rupji, ar dzīvi apbižots puisis

I IM1900 05.06.2018

Kaut kādas briesmas sarakstītas. Iespējams, ka cits Kalvis? Pats biju pie daktera Kalvja - šajā klīnikā un... pieklājīgs, nopietns cilvēks, pilnīgi bez poblēmām var ar viņu izrunāt, kas un kā - uz jautājumiem atbild - pat padziļināti, ja pajautā - par materiāliem un to izturībām, cenām, procedūrām, kas jāveic, secību. Manu diezgan sliktā stāvoklī esošu zobu (kuru man likās, ka vajadzēs tikai un vienīgi raut) saveda kārtībā un novērsa infekcijas cēloni, ko citi zobārsti ieteica menedžēt ar antibiotikām, kas palīdzēja tikai uz laiku. Un viņš likās ļoti profesionāls - roka nepaslīdēja nevienā brīdī, nekādas sāpīgas iebraukšanas smaganās vai kā tāda - papildus piekodināja - ja parādās sāpes - tad jāsaka - lai var papildus anestēziju veikt. Piekodināja acis turēt ciet, lai mazas daļiņas tajā neiekļūst un nav nepatīkami. Rūpīgs. Vispār liekas labākā zobārstniecības klīnika, kur gadījies būt.
Zobustarpu apstrāde ar smilšpapīram līdzīgu materiālu (un iebraukšana smaganās un asinis) liekas, kā pilnīgi normāla lieta, ko piedzīvot, piemēram, ejot pie higiēnista - ja ir liels zobu aplikums - minētās blaknes ir laba alternatīva tam, kas notiek, ja šo procesu neveic.
Kas attiecas uz rupjību un pretīgumu - grūti iedomāties cik pārspīlēti briesmīgi un ar kādu necieņu ir pacientam jāizturas pret savu ārstu privātpraksē, lai vispār panāktu, ka ārsts pamanītos būt "rupjš un pretīgs".