www.sudzibas.lv RAMONA OSE Krāpniece-šarlatāne

RAMONA OSE - Krāpniece-šarlatāne

Labdien!Lūdzu atsaukties visus,kas no šīs kundzītes,kas sevi dēvē par vārdotāju dziednieci ir cietuši.Kā zināms,tad nevienā dziednieku asociācijā viņa nav,bet krāpj cilvēkus,solot izārstēt jebko.No oficiāliem avotiem zināms,ka daudzus ar savu ārstēšanu novedusi līdz slimnīcai.Policijā arī ir iesniegumi par šīs kundzītes 'brīnumdarbiem',tikai nesaprotamu iemeslu dēļ vēl nav ierosināta lieta!!!

B

J japer23 02.06.2014

atkal dziednieki

hex 05.10.2014

...nevis nesaprotamu iemeslu deļ netiek ierosināta kriminal lieta, bet gan tam dēļ, ka tautai ir tendence izpušķot stāstus, un tas ir pilnīgas muļķības, ka uz Ramonu Osi policijā ir uzsāktas kk krimināllietas, es strādaju Jelgavas policijā un varu pateikt, ka uz šādu vārdu un par tādiem nodarījumiem nav nekas uzsākts.
Cilvēki, lūdzu, neparaksties uz šāda tipa provokācijām, un atgādināšu, ka Jūs kas nomelno cilvekus i-neta arī var saukt pie atbildības ( IP adreses tiek reģistrētas www.sudzibas.lv serverī, pēc kuras var noteikt jūsu atrašannās vietu- ielu, māju, dzīvokļa Nr.)

P palaidnis 03.07.2018

Nu nezinu gan ! Vai šitā dāma varētu būt šarlatāne! ? Viņa man dzīvību izglāba. Ieteica, kā rīkoties. Es esmu viņai pateicīga par savas dzīvības glābšanu. Un ir līdzējusi daudziem.
Ko nevarētu pateikt par ,,populārajiem dziedniekiem , gaišreģiem un citu varzu " TIE CITI GAN - šarlatāni, naudas kāsēji.