Ramkalni slepošanas trase - Slikts serviss

Kā jau ziema atnāca, bija vēlme arī paslēpot un pasvinot. Izmeklējos internetā
un sapratu ka visizdevīgākais variants ir Ramkalni kas ir uz Siguldas šosejas
Cena itkā normāla 7eiro pa pacēlāju 8.5 eiro pa inventāru uz 3h.
Tā nu atbraucot aprunājamies ka ņemsim snovbordu un tad slēpes,
uz ko teica ka ,protams, var. Tā nu 1h pabraucām ar snovbordu un aizgājām
paņemt slēpes , uz ko protams arī apmainīja un tā visa apmaiņa notika
~40minutes, kamēr mūs apkalpoja, parunā pa telefonu, kamēr ierauga mūs, drausmīgi
Tā nu viena stunda tika pazaudēta, jo kamēr noģērbām snovu un pārlikām slēpes arī pagāja laiks
Tas ir pirmais. Otrais, interneta weblapa rakstīts: "Slēpošanas trase "Rāmkalni" piedāvā divus 200 metru garus nobraucienus, no kuriem viens ir ātrs un sportisks, bet otrs ir piemērots atpūtai ar ģimeni. Abas trases ir aprīkotas ar ērtiem "enkuru" pacēlājiem, tas nozīmē, ka pie mums nav rindu un kalnā braucot var aprunāties ar līdzbraucēju."
KUR PIE VELNA IR OTRS KALNS? Neredzēju to "otro mistisko kalnu", protams,
par biļeti tika samaksāts pilna summa uz vienu kalnu. Un to ka enkuru pacēlāji
un nav rindu?? Es uzņemu laiku ~ 15minūtes stāv rindā, kā + arī daži nemācēja uzbraukt
nācās bremzēt , apstādināt pacēlāju, arī kautkādas tehniskas kļūdas notika
un pa visu 3stundu es dabūju nobraukt apmēram 8 reizes. Kura nobrauciens ir ~ 15-20sec
Biju šogad arī uz Riekstukalnu,nu to kvalitāte ir desmitreizes labāka.
NETICIET RAMKALNIEM! Es tur nedošos, un ceru ka arī citi paziņas nedosies.

Atbilde no Atpūtas parks "Rāmkalni" Pārstāvja atbilde 24.07.2017

Labdien!

Pirmkārt, atvainojiet par vēlo atbildi, bet līdz šim Rāmkalniem nebija profils šajā portālā un atbildi jums nevarējām sniegt.
Otrkārt, mums ļoti žēl, ka izveidojusies tāda situācija ar ekipējumu un nesaprašanos par kalnu. Darīsim visu iespējamo, lai nākotnē šadas situācijas neatkārtotos.
Gaidīsim jūs ciemos atkal!

Latviešu tautas 10.01.2016

Ramkalni neatrodas uz sigulas šosejas! Ramkalni atrods pie Murjāņu tilta pie šoseja Rīga-Vangaži-Murjāņi-Valmiera-Valka/Valga (A3, E264), uz Gaujas krasta! Šoseja Rīga-Sigulda A2 (E77).

K korupcija 10.01.2016

kkads tirlinjs-pats raksta- divus nobraucienus-(ne jeu kalnus) ta pats pārslēdzās uz 2 kalniem...laikam spēcīgi sasities braucot ar to snowu :P

V Vecmilgravis Osis. 10.01.2016

Ok kāda starpība - Murjāņos, nabadziņš. Divus nobraucienus? Diemžēl tur tik viens nobrauciens ir.

Latviešu tautas 11.01.2016

No kura laika Ramkalni atrodas Murjāņos (Sējas novads)? http://www.balticmaps.eu/?lang=lv Ramkalnu trase atrodas Inčukalnā novadā teritorijā - Krustiņos (Sēnīte), kretins!