www.sudzibas.lv Ramirent Braukšanas stils

Ramirent - Braukšanas stils

Dārgais ramirent, kāda ir jūsu attieksme pret agresīvu braukšanu? Redz, auto ar v. N jl289 pa tīnūži-koknese šoseju, šodien pārvietojās agresīvi, vismaz ar 120km. Pašai nav auto ar firmas logo, vīram ir. Darba devējs seko līdz cik kurš brauc un, tiklīdz tiek pārkāpts ātrums, jāmaksā sods, jo uz auto ir firmas nosaukums.
Attiecīgi todas jautājums: jums vienalga kā brauc auto uz kura ir firmas nosaukums uzrakstīts? Vai padotais liek uz jums mīksto?

Sa

Vairāk sūdzības par Ramirent

He hehe 12.02.2019

Interesanti ko tieši viņš tādu agresīvu izdarīja?

Sa SantaDreimane 12.02.2019

Tīnūžu- Kokneses šoseju ne velti dēvē par miroņu šoseju. Tur 1 josla katrā virzienă. Nu nevajadzētu iet uz apdzīšanu līkumos, kur slikti pārredzams ceļš un tad šī paša iemesla dēļ līst starp autiņiem, jo pēkšņi kādu pretìm redz un tad atkal nesties garām, jo, redz, pārējie tikai uz 90 brauc. Manā izpratnē tā ir agresīva braukšana. Un tas ātrums. Nu nav tie labākie laika apstākļi. Es nezinu cik bij, bet ātri pazuda no redzes loka. Domājams, ka 120km.

He hehe 13.02.2019

Nu, ja nepārredzamos līkumos tā darīt nav prāta darbs. Mani arī citreiz uzkurina šādi braucēji, bet tas vairāk ir atkarīgs no garastāvokļa.

ramona 12.02.2019

Viņi tur visi tādi!