www.sudzibas.lv Ralfs Gražulis, Viesturs Gražulis Krāpnieki, nemaksā par komunālajiem maksājumiem, īri utt..

Ralfs Gražulis, Viesturs Gražulis - Krāpnieki, nemaksā par komunālajiem maksājumiem, īri utt..

Vēlos brīdināt citus dzīvokļu izīrētājus Rīgā, ka Ralfs Gražulis un viņa brālis Viesturs Gražulis ļaunprātīgi nemaksā par īri un dzīvokļa komunālajiem maksājumiem. Sākumā iemaksā par pirmo un pēdējo mēnesi, pēc tam nemaksā par pakalpojumiem un īri, izvairās no komunikācijas, beigās draud ar policiju un tanti - prokurori. Parādā jau vairākām kredītkompānijām, līdz ar to piedzīt bezcerīgi.

A AGr 31.05.2016

Naudas nav, bet zem tilta dzīvot negribas.

D dzervene123 06.12.2016

Kādā sakarā apmelo citus un nomelno , ja cilvēka vārds nav ne uz viena līguma un cilvēkam nav bijusi nekāda saistība ar dzīvokļiem! Māris Ronka vienkārši nomelno un apmelo cilvēkus , kuriem nav nekāda sakara ar viņu un viņa saistībām ar dzīvokļiem!