www.sudzibas.lv Raivis Čače Dzērājs darba laikā,Liekēdis,nekauņa,intrigants!

Raivis Čače - Dzērājs darba laikā,Liekēdis,nekauņa,intrigants!

Sveiki visiem uzņēmumiem Latvijā un ne tikai:

Informējam jūs visus: Nepieņemat darbā šo personu RAIVIS ČAČE,šī persona ir tikai un vienīgi liekulis,dzerājs darba laikā,intrigu vērpējs starp darbiniekiem.
Šī persona tika strādājusi mūsu uzņēmumā un kuru mums nācās atlaist par necieņas izrādīšanu pret darba devēju kā arī pret mūsu klientu.
Par šo personu ir informēta Valsts Policija,kura šobrīd izskata šīs personas bezatbildību par savām baumām interneta vietnē par Crystal Management!
Mēs nekad šai personai nedosim rekomendāciju.
Ja jums ir darīšana ar šo personu,iesakām jums ar viņu neielaisties jebkādās darbībās!

Ar Cieņu
Crystal Management

2 2016merk 14.02.2016

Raivja vietā, celtu lielu brēku, par publisku nomelnošanu un pat apsaukāšanu. Kaut gan ceru , ka tomēr šo savas pat firmas neprofesionālisma atspoguļojuma sūdzību nebūs rakstījis īsts firmas pārstāvis un tas ir tik tāds fuj no kā cita puses.
Cik ļoti vajag būt dīvainiem, lai ietu par kaut kādu džeku rakstīt sūdzību, kas slikti strādāja utt? ! Jums viņš miljonus nozaga vai? Visus bosa bārus izdzēris, vai tuvāko kafejnīcu noēdis pa tīro uz firmas rēķina?!?! Kur jūsu fakti par tiem vārdiem kā viņu esat nomelnojuši? Konkrētas rīcības , kas tieši tika slikts darīts?!
Šobrīd sūdzība ir plika muldēšana un cilvēka nomelnošanā. Kā arī, ja dēļ šis sūdzības tiks atteikts darbs šim čalim vairākās vietās, novēlu viņam atrast labu juristu un sākt lietu pret šo firmu. Ja protams sūdzība ir reāli no šīs firmas