www.sudzibas.lv R krasnis Pirts Krāsnis

AtrisinātaR krasnis - Pirts Krāsnis

Настоящие русские банные печи. Печь, на фото, была придумана технически и сложенна в январе 2015 года в Иецаве Великим печным гуру Rihards Smilga (тел. 27744144) и его "опытными" мастерами. До сих пор растопить печь до кондиции русской бани либо какой другой не удалось ни разу. Многочисленные попытки его мастеров что - то исправить, успехов не принесли. В данный момент в поисках специалиста, способного починить или переделать эту банную печь. Если вы хотите себе настоящую русскую банную печь, сэкономьте свое время и деньги, поищите других мастеров.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta alex535 06.01.2016

R Rihards.s 04.10.2015

Sveicināti Tie Kas Lasa šajā Miskaste !
Es Rihards Smilga Vienojos ar Aleksandru.
Un Mēs sniedzam šim Tipam Pakalpojumu.
Izbūvējam šo Krāsni šķuni, Sienas tad Nebija!
Braucam pie šī tipa un mācījām Iekurināt krāsni !
SAIMNIEKS PARSVARA KURINA ŠO KRĀSNI AR SLAPJU MALKU, TO VAR REDZĒT Nr 1 FOTO, MELNA DARVA DALAS ARA
PĒRTIES PERAS, KLĀTIENE TEICA UN TELEFONISKI INFORMĒJA MŪS !
Kas var palikt Pāri No krāsns ja viņu Kurina ar OZOLU 6h no vietas ? Pats šīs tips zvanīja un teica ka tika tā izdarīts 3 Reizes.
Nekas veselīgs Nevar Būt Priekš krāsns !
Bijām Pēc OzALA Procedūras Uz apkopi !
Savedam Krāsni kartība !
Aleksandrs Zvanīja Man un teica ka esot 2.5H akmeņus sakarsēja līdz Kvēlumam, bet tā krāsns ar Ozolu bija sasita tā!!!
ka vajadzēja vel remontēt !
Protams Viņš zvanīja man un Es teicu ka bus pa maksu.
VIŅŠ NESAPRATA KĀPĒC JĀMAKSĀ !
ALEKSANDRS BIJA BRĪDINĀTS KA VAR KURINĀT, AR KO KURINĀT UN CIK ILGI KURINĀT !!!

JEBKURAI LIETAI IR LIETOŠANAS INSTRUKCIJA, JA NEIEVĒRO TAD GARANTIJA NEDARBOJAS !

MĒS ESAM ELASTĪGI UN NĀCĀM PRETIM
BIJĀM ADRESE APTUVENI PĒC NODOŠANAS 7 REIZES
MĒS NO SAVAS PUSES IZDARĪJĀM VISU !
KAS NOTIKA PĒC MUMS ! ????

A alex535 05.10.2015

Печь растапливалась строго по инструкции производителя.
Сами инструкции менялись неоднократно, это касается как самих дров, так времени и способов протопки.
Кроме того, мастер Рихардс пытался вытопить эту печь самостоятельно:(
Почему не получилось в тот раз???
Сейчас мастер может умничать, но тогда сказать было нечего.

A Armands 29.11.2016

Spriežot pēc izmēriem krāsns ir par mazu tai telpai.

A Andis Oz 08.04.2017

Novembrī 2016.g Rihards uzbūvēja mums krievu pirts krāsni. Darbojas nevainojami, var teikt ideāli.
pēc 4 mēnešu lietošanas pārplīsa divi ķieģelīši, kuri nekavējoties, bez ierunām tika nomainīti!
Vienīgais, ko varu piebilst,- uzbūvējat, un nenožēlosiet. Protams kurināt vajag ar prātu, nu ja tā nav,tad...