Uzņēmumi-algu nemaksātāji

Šīs mājas apmeklētāji varētu atsaukties un pastāstīt te par uzņēmumime/uzņēmējiem-algu nemaksātājiem. Visās jomās. Tas būtu noderīgi.

J Jeriks 27.02.2016

Atbildes (6)

V versis 10.03.2016

SIA Baltik Haus, SAI Baltic Haus (abi Smiltenē) Īpašnieks Jānis Lauris.

ā Ādolfs 10.03.2016

Virgo Cooperate

A almanis 12.03.2016

Sia rc buvnieks

C CHoms 14.07.2016

A kā būs ar nodokļu nemaksātājiem un uzņēmumiem, kuros nav pat atvaļinājuma normāla? Katrā jomā tādu ir ļoti daudz. Par tiem arī vajadzētu ziņot.

Cien. CHoms
Pēc atsevišķā rīkojumā varētu arī mēģināt piespiest Jūsu darba dēvēju samaksāt ari nodokli.
Jūs mīnējāt par “normālo atvaļinājumu ” – tas tiek domāts apmaksāts atvaļinājums vai kādi citi apstākli?
Ar cieņu, SPT vadība.
t.: 22 500 100

K kreditorsPG 03.08.2016

SPT Latvija - ja jūs šeit mēģinat uzrunāt potenciālos klientus, tad man ir tāda pārliecība, ka jums vajadzētu pievērst uzmanību valodas kvalitātei. Ja uzskatāt, ka esat nopietna kompānija, tad tāds valodas līmenis, kā var izlasīt jūsu komentāros, neko labu par jums nepasaka.

Pievienot atbildi