Darbs Anglija aiz rokas

Lasot Lauku aviizi ieveeroju darba piedaavaajumu - darbs Anglijaa aiz rokas, mums latvijaa 3 gadi. Aatri, leeti, nedaargi. Adrese Stabu ielaa 6. Pieteicos.Samaksaaju 225Ls, izraadaas ka ssai firmai ir arii citas filiaales Riigaa kaa arii Daugavpilii. Georgijs Razumnovs ir ssis firmas iipassnieks, kurss arii ir kaa gids devaas cellaa liidz uz Lielbritaaniju. Aizbraucot uz Lielbritaaniju noskaidrojaas, ka iepriekss mineetaa dziives vieta buus pavisam cita. Kaa arii darba pienaakumi buus pavisam citi.Lai arii 225 ls ietilpa maksa par autobusa billeti(prom atpakall),maksa par dziivesvietas rezerveessanu un transporta izdevumiem liidz darbavietai naacaas maksaat vel papildus.