Uzdot jautājumu

Jautājumi

Kadas atsauksmes par Olafu

Vai kads ir braucis caur Olafu kurs iekarto Holande stradat? Kadas atsauksmes?

Задолжность

Мне выставлен счет.задолжность перед Tele 2,не моглибы вы выслать на мой е-майл номер iban счета,т.к. я в настоящее время живу и работаю в России,оплатить смогу 20-21го августа в свзи с тем,что не хватает средств в данное время.Людмила Жирнова.

R.E.Expert

Vai kāds ir braucis caur šo firmu strādāt ārzemēs? Gribētu dzirdēt kā tas ir? Iepriekš paldies visiem.

D Dina 02.08.2009
Komentāri 13 Karjera / Darbs

Vai kads pazist cilvēku ar adresi [email protected]?

Vai kads ir braucis caur so cilveku uz arzemem stradat? Zinu tikai epasta adresi:E pasta adrese [slēpt]@inbox.lvKadas atsauksmes?

Nepatiesu zinu ievietošana

Vai patiešām nav jāparbauda kā ir patiesi un var ievietot jebko ? Ja šis jautājums līdz pirmdienai netiks atrisināts par SIA "I L un S" un izdota laikraksta "INFO LATVIJA" NEPATIESO ZINU ANULēšANU , būšu spiesta versties tiesā, lai katrs pierada savu "patiesibu" un saņem pēc nopelniem. P. S. visus šos "sludinājumus" ievieto 2 cilveki , uzdodoties par Inesi, Juri utt., jo SIA "I L un S" nav ta vieta , kur var uztureties parazīti un prasīt ls 500.00

L Leonora 01.08.2009
Komentāri 39 Pārējās

Inženiertehniskie portatīvie lāzera tālmēri

Vai kāds zina, cik šiem tālmēriem ir kļūda? Manējam Bosch mērot 1 metra robežās kļūda ir ap 5 mm, kas ir ļoti dzudz.Vai tur var kaut ko līdzēt, tipa regulējot, vai citādi daroties?

Par nierakmeņu skaldīšanu

Vai ARS veic litotripsiju? Ja, jā, tad cik tas maksā, un kādi dokumenti vajadzīgi?

Regus

Kto-nibudj iz negrazhdan poljzovalsja uslugami etoj firmi?

Par darbu ārzemēs

Vai kāds ir atradis darbu caur www.iderbs.lv, interesē jebkāda informācija par šo iadresi.

I Inga 30.07.2009
Komentāri 2 Internets

BSA или SPPA?

Никак не могу определиться, кому отдаться на изучение ПР - BSA или SPPA? Хотелось бы знать мнения о качестве преподавания, особенно у тех, кто уже учится на этом курсе или закончил. О том, что у BSA проблемы с платежками и потерей оценок - уже слышала. Но меня больше интересует качество образования, материала и педагогов. Кто что скажет?Прошу отзываться тех, кто нацелен на получение знаний, а не корочки.

P Pupa 28.07.2009
Komentāri 8 Izglītība

TELE2 SIM

No kā sabojājas SIM karte? Nekur neesmu mētājis telefonu, bet vienu jauku dienu man tel. parādās uzraksts, ka nav piekļuves tīklam.Esmu TELE 2 abonents apmēram kādu 1.5 gadus un nekas tāds nav bijis līdz šim. Biju TELE2 centrā un tur neko nemācēja paskaidrot. Tagad sanāk, ka man jāmaksā par jaunu SIM karti, kaut gan es to neesmu bojājis. Varbūt TELE2 kkā nobloķē SIm, lai pēc tam var iekasēt naudu it kā par jauno SIM?

nometne

Ko darīt, ja kaimiņi rīko skaļas nometnes pretī guļamistabas logiem. Vai kaimiņiem ir kādas tiesības?

Cūku gripa

Aktuāls jautājums. Ko lai dara tie pacienti, kam nav naudas, lai apmeklētu ģimenes ārstu un samaksātu par slimnīcas pakalpojumiem. Vienu šādu cilvēku zinu man kaimiņos. Atriezies no Spānijas ar autostopiem, šim nav neviena santīma pie dvēseles. Mūsdienās medicīna ir bezmaksas.

acorn.lv

Gribētu dzirdēt Jūsu atsauksmes par Acorn. Vai kāds caur viņiem ir braucis strādāt ārzemēs un kā tas viss ir beidzies. Jau iepriekš paldies.

I Ieva 21.07.2009
Komentāri 3 Ceļojumi

"Dzīvokļu Birojs" IK

Vai kāds ir īrējis dzīvokli "Dzīvokļu Birojs" IK palīdzību? Vai tie nav krāpnieki? Būšu pateicīga par informāciju.

TV titri

Kāpēc TV titri tiek nekorekti tulkoti? Vai SDI Media tulkotāji nevar pasekot līdzi tekstiem? Daudzi cilvēki cenšas apgūt LV valodu arī ar TV titru palīdzību, bet tur nekorekts tulkojums.

Braukt strādāt ārzemēs

Kāds var pievienoties braukt strādāt ārzemēs septembrī? Vēlams sieviete no 35-40 gadiem. Pašai mazliet bail.Man ir 38,aukstāka izglitība.Raksties uz mailu,būšu [slēpt]@hotmail.com

Par mantojumu

sveiki, vai kāds varētu lūdzu man izstāstīt, kas būtu darāms šādā situācijā...vectēvs nomira š. g. februarī, atstādams māju manam tēvam, kas ierakstīta testamentā. vai var mans tēvs uzrakstīt māju uz savu meitu un kas būtu tagad darāms, kādi dokumenti būtu jānokārto???jau iepriekš pasakos par atbildi

Darba līgums.

Vai darba devējs bez brīdinājuma var samazināt algu?Darba devējs drīkst neizsniegt algas lapas katru mēnesi un ko darīt ,ja darba devējs ir bez pamatojuma mani atlaidis un neatdod nodokļu grāmatiņu?

Kaa ciiniities ar negodiigu interneta pakalpojumu firmu?

Nekad neielaizaties nekaadaas attieciibaas ar firmu sia Edan interneta pakalpojumi!!!Vinu noreekinu sisteema ir galiigaa deelii!!!Tu samaksaa pa netu un tad atsleedz/piesleedz beigaas saka ka vispaar 5 meeneshi nav maksaats,noleemu atteikties no vinu pakalpojumiem un paluudzu atsuutiit reekinu pilnaa apmeeraa,lai uzraada cik esmu paraadaa.Atsuuta man kaadus 3 reekinus vienaa 20ls otraa 50ls tresajaa 30ls,nu protams ka nevaru maksaat,jo nav nekaadas skaidriibas pa cik meeneshiem un kas un kaa ar...

A Artuurs 13.07.2009
Komentāri 3 Internets