laimests

Es sanjeemu sms ka mans tel.num ir vinejis 415,000 maarcinas 2011 edition of nokia connect Boutry Promo.Ka varu parliecinaaties ir taa tasiniiba vai nee?

S Sanita 28.06.2011

Atbildes (5)

T ToSanita 28.06.2011

Un kāds ir sūtītāja telefona NR? Izskatās pēc krāpniekiem.

S Sanita 28.06.2011

numurs sakaas ar 44 un ir 12 cipari

T ToSanita 28.06.2011

Ja ir interese,vari paeksperimentēt,sazināties ar viņiem. Domāju,ka tie ir mūsu pašu bāleliņu,kuri Anglijā palikuši bez darba,kriminālie jociņi. Turpmakais sižets droši vien būs,lai tu pārskaiti viņiem kādu konkrētu summu,vai lai iedod viņiem savu bankas konta Nr ar visām parolēm,kuru iztukšos.Skaties,ka nepaliec pavisam bešā! Lai veicas!

G Gunk 30.06.2011

44 vaj 0044 ir anglijas kods tads pats ka musejajs 371, kad stradaju skotija un lietoju tesco mobile man ari visadi aktritumu zinjas suta. Ta zinja nav ista bet atkarejajs spams ko suta uz talr. Ja ta butu ista tad tev zvanitu, neviena lajmesanas kompanija nesazinas ar iszinam.

Z Zeltīte 01.07.2011

man arī atnāca 29.jūnijā sms,ka mans tel.nr.ir vinnējis 415 000 poundu 2011 edition of nokiaconnect bounty promo.es domāju,ka tas ir joks.sūtīja no nr+447536180805

Pievienot atbildi