Iretaju tiesības

Labas dienas.
Man jautājums sads~!!! A
ireju 3 istabu dzivokli grausta kura majs jumts tek. , udens tikai aukstais un nav spiediena. , apkures nav. , ja kurina tad sajutas itka krasnij aizmurets skurstenis. , ipasnieks nereadze uz sudzibas aizbildinoties ar naudas trukumu. Bet manja ir 12 dzivokli kas maksa iri apsaimniekosanu un tt! Ko reali izdarit? Kam sudzeeties? ! Ir gruti atrast jaunu mitekli ar gimeni !!! Un viss tas process: (

I Imants Everests 21.11.2016

Atbildes (4)

apmen kerdituj un sapercini savs dzijoklie,. ljau butut gmijenei kur dzivot!!!! kasd jegga iret dzivokli un tt un dzivot grausta., un tad ar procesu arri vares nodarbinaties :>

A ainis.bainis 22.11.2016

aizej no lec no 10 staava vai pa karies vanna

R Rolans 25.11.2016

Es varu tikai izteikt līdzjūtību,pirms sākāt īrēt Jūs taču redzējāt kādā avārijas stāvoklī ir māja.Ja saimnieks savu māju jau ir tik tālu nolaidis šaubos,ka viņš ieguldīs jebkādus līdzekļus,izīrēs dzīvokļus kamēr vien būs īrnieki un māja sabruks.Jo vieglāk nojaukt neka paremontēt tik sagrabējušu māju. Jums jāmeklē jauna mājvieta ...

R Ritvars 28.11.2016

Pilnīgi atbalstu Rolanda viedokli šaja gadījumā. Pilns ss.lv ir ar dzīvokliem. Netērejiet ne laiku ne naudu uz to graustu

Pievienot atbildi