GP Rucruitment

Vai kas/a ir braucis strādāt ārzemes caur šo firmu: GP recruitment??
Ko jūs varat pastastīt par šo firmu?

K kakusik10 24.10.2016

Atbildes (6)

M migala 25.10.2016

Esmu braucis pagajusa gada uz Niderlandi . teiksu taaa . tu esi ka vergs . lai dabut darbut un sakt stradat vajag apmeram 500 eur

K kakusik10 25.10.2016

vai tad tik ļoti slikti tur ? vienkarši ar paziņu gribam braukt.. Bet nezinam ka tur un kas tur .

б Борька 31.10.2016

Labāk nestrādāt ārzemēs caur tādu firmu,kur tev ir jāmaksā par to,ka tevi pieņem darbā.Beigās paliksiet ar degunu,vai arī maksās pamaz

A Agu 04.11.2016

Es biju uz pārrunām. Var arī braukt bez maksas, ka nav jamaksā, bet piedāvājums ir dzīvot treileros ( 1istaba) 90 EUR nedēļā!!!, līdz 10km līdz darbam braukt ar riteni, un līgums ir ar 0 stundām - tas ir domāts- ka nav norādītas konkrētas darba stundas, principā vienu dienu/nedēļu var būt darbs, otru nē utt.

K kakusik10 05.11.2016

Bet alga , Kada normala ? Vai ne? Vienakrši atsauksmes lasiju , Ka nemaksa.

A Agu 06.11.2016

nu sanak ap 8.87EUR/ stunda - nodokļi, paliek nu kādi 7 eur uz rokas * nostradatas stundas ( uz kuram ir 0h obligatas) ,bet tev obligati 90 EUR/ nedeļa jamaaksa par to dzivesvietu.
Ja ir darbs visas 5 dienas nedeļa pa 8h = 40h * 7 eur = 280 EUR nedeļa uz rokas - 90 EUR dzivesvieta = 190 EUR.. BET vēlreiz saku, ka nav obligato stundu. Tev vienu dienu var būt darbs, citu dienu 2h darbs, citu dienu nav.
Tā meitene, kas strāda tajā firmā GP - pati stāstija, ir bijis, ka kāds nevar samaksāt par dzīvesvietu - takā domā pati!

Pievienot atbildi