Dr. Jānis Ģīlis??

Es vēlētos zināt kādas atsauksmes ir sievēties kuras pie šī ārsta ir veikuši plastiskās operācijas, konkrēti krūšu palielināšanu??Kā ar rētās pēc operācijas, vai tiešam ir tik traki lielas un redzemas kā esmu dzirdējusi?

K Katrīna 13.07.2011

Atbildes (6)

E enni 14.07.2011

es taisisu pie Rodkes laikam.....tikai labas atsauksmes kapec tu tur negribi bet tiesi pie Gila?

* ****** 14.07.2011

Kolosālākā no dakteriem! Visiem iesaku!

L lll 14.07.2011

Kāpēc jūs uzdodat jautājumus šeit, nevis forumā www.dr.lv vai personigi dakterim uz e pastu?Atbilde ir vienas dienas laik;a, te tak neviens neko nevar pateikt!

I Ilga 15.07.2011

Feldmanis viennozīmīgi. Rētas pazūd ātri, vajag tik masēt tās un lietot to labo krēmu Comtratubeks kaut kā tā laikam saucās.

S Simona 16.07.2011

RODKE nejēdz taisīt krūtis!!
Man un draudzenei tagad ir japārtaisa, taču nav naudas :(

Jā, skaisti runāt - sabraukt pa ausīm māk, tāpēc arī uzķēros :(
Taču rezultats ir čābīgs :( nožēloju par visiem 100%

N neirine 24.02.2012

Simona, vai ir iespējams pie Jums kaut ka sazināties? Nesem izdomāju taisīt pie Rodkes

Pievienot atbildi