Rīgas Dzemdību nams.

Mīļās mammas, luudzu nedzemdeejiet Dzemdiibu nama 1 nodalaa, attieksme vienkaarši kā pret gaļas gabalu, maasiņas nelaipnas un izslaveetaa daktere Gulbe nelaipna!Beernu nenes barot uzreiz bet pēc vairaakaam stundaam, tas jau nekas, ka nevari peec ķeizara atiet, maasiņas aizbildinaas ar daudziem citiem darbiem.Vienkārši esmu šokā!

A Alena 10.02.2006

Bred!!!

N Natālija 04.07.2006

Daktere Gulbe vienmēr ir gatava palīdzēt ar savu konsultāciju pa telefonu, ja nevaram atbraukt.

A Agita 08.02.2007

Esmu dzemdējusi 1990.gadā un 2005. Attieksme ir pilnīgi cita! Dzemdību namā ir ļoti daudz labu vecmāšu, piem. vecmāte Gunta Freimane ir vienkārši kolosāla! Milzīgs viņai paldies! Dzemdības ir smags darbs, kurš ir jāpaveic dzemdētājai kopā ar ārstu. Tapēc ir jāsaņemās arī pašai, jo ārsts tavā vietā nedzemdēs. Meitene, kura dzemdēja kopā ar mani nemaz nedzirdēja, ko viņai liek darīt, bet tikai kliedza. No malas skatoties (aizmirsu par savām sāpēm) gribējās iet klāt un "gāzt". Par kādu attieksmei tad var runāt?

Z zane 19.02.2007

Es nezinu par citām nodaļām,bet es esmu sajūsmā par Rīgas dzemdību nama-7 nodaļu(netradicionālo dzemdību nodaļu)Es dzemdēju-14.nov.2006.gadā-super atieksme-mīļi,jauki un vispār trūkst vārdu...Manas vecmātes bija Gunta Freimane,vecmāte Ausma.Bet vispār teikšu tā šajā procesā svarīgākais ir iznākums-bērniņš,un nevajaga nopelt cilvēkus kas palīdz...

L Leons 03.04.2007

Ilona Gulbe...Vai vina vieniigaa? Sso sarakstu varetu arii turpinaat.Tas sanaktu lloti garss.1991.gadaa liidz ar Latvijas neatkariibas atguussanu visam vajadzeeja mainiities uz labo pusi.Ir pagajussi 14 gadi, bet vai cilveeka buutiiba speej mainiities?Vai mediciinaa ir par ssiem gadiem izstraadaats klientu akalpossanas standarts?Parasti peedeejais iespaids izraaaas visspeeciigaakais:praataa paliek nevis labaakie un biezzaakie pakalpojumi, bet tie, kas notikussi nesen.(Missels de Montenns)

I Inga 30.01.2008

Ilona Gulbe - vienreizēja daktere! Tik daudz mums palīdzējusi. Jā, skarba, bet ne bez iemesla....

I Inese 30.01.2008

Pilnīgi nepiekrītu par šeit rakstīto par 1. nodaļu! Visus savus bērniņus esmu tur dzemdējusi, gan 2002 gadā, gan 2007. gadā un attieksme pret manīm ir bijusi ļoti lieliska, pat bez visiem līgumiem!! Pašai vajag labu attieksmi un tādu dabūsi pretī.

J J 20.03.2008

Agrita un Inese- vēreiz parlasiet savus apbsolūti stulbos komntārus.Kā var kaut ko tādu pļāpāt!!!
Agrita- liekas tu esi pelnījusi pamatīgu belzienu pati.
Inese- kam jābūt laipnm un pret ko?Vai varmācībajebkurā gadījumā ir attaisnojama un pieklābība, morāle un ētika tiek ievērota tikai par naudu un liškibu?Vai gadījumā tam nav jābūt dzīves standartam ikvienā vietā, īpaši, medicīnā?

J Jāna 05.06.2008

Gulbe ir asa un izturēšanās nepamatoti agresīva! Esmu bērnu medmāsa, dzemdēju 1.nod. 2003.gadā savu 3 bērnu, neesmu kā saka pirmo reizi ar pīpi uz jumta. Uz manu jautājumu, ķas kaiš manam bērnam ka ir ielikts inkubatorā uzreiz pēc dzemdībām, šī Gulbe nepapūlējās man pat paskaidrot, atbildēja asi, ka esot slims un viss. Es biju šokā no viņas attieksmes! Nesapratu ar ko es biju to izpelnījusies?! Apmēram tādā stilā- Ko Jūs te iedomājaties! Veselu jau neliks inkubatorā! Viņam ir infekcija! u.t.t.
Kāda infekcija? Cik nopietni? Kā radusies? Kāda ārstēšana? Kādas prognozes? Uz šiem jautājumiem es atbildi nedzirdēju, kur nu- pēc niknā uzbrauciena, vairs pat neatļāvos pajautāt!
Paldies Dievam mums viss beidzās labi, bet atcerēšos šo Gulbi tikai kā niknu un agresīvu ārsti. Jāsaka- infekcija bija radusies jau bērnam esot dzemdē- pēdējā mēnesī saslimu ar vīrusu- pašu parastāko- bija iesnas un klepus. Nedomāju, ka tāpēc pret mani bija jāizturas agresīvi.

I Iveta 14.07.2008

Noteikti katra situācija ir jāizvērtē individuāli, bet par dakteri Ilonu Gulbi varu teikt tikai to pašu labāko. Mana meitiņa nāca pasaulē priekšlaikus, nedēļu gulēja reanimācijā un pēc tam mēnesi ārstējāmies Vienības gatvē. Tagad nerunāšu par šausmīgo attieksmi kas bija Vienības gatvē un par personāla vienaldzību par to ka tu kā māte satraucies kas notiks ar tavu bērnu, kurš katru minūti cīnās par dzīvību. Varu pateikt tikai vienu, kad laimīgā kārtā tiku pie dr. Gulbes, kas pilnīgi mierīgi uztvēra to, ko bija izcietusi mana mazā knīpa un faktiski tieši viņa ir tā kas mazo pacēla un palīdz mazajai augt un attīstīties tālāk, jo diemžēl mūsu ģimenes ārstiem ir ļoti maz zināšanu par šādiem bērniņiem.

U Uldis 05.09.2008

Atkariba pret ko salidzinam..ja salidzinam ar bernu namiem Afganistana, tad gan jau viss ir pa pirmo..bet salidzinajuma ar Eiropas slimnicam.. slikta kvalitate un attieksme nepareiza..

I Ineta 18.09.2008

Ilona Gulbe-vislabākās atsauksmes. Arī man bija grūti sākumā pierast pie tā skarbuma. Taču vēlāk "izkožot", sapratu, ka jābūt īsai un konkrētai savos jautājumos. Daktere NEKAD nav atteikusi palīdzību pa telefonu un vienmēr sniedza saprotamas atbildes uz mūsu jautājumiem vizīšu laikā. Visu cieņu Gulbei!!!

I Inna 26.10.2008

Esmu divu bērnu mamma, abi dzimuši DzN 1.nodaļā. Gan 2003.gadā, gan 2006.gadā manus bērnus aprūpēja dr.Gulbe. Arī vēlāk vairākkārt esam griezušies pie viņas pēc konsultācijām. Un viss ko abi ar vīru varam teikt - profesionāla pediatre ar pamatīgām zināšanām. Jūtams, ka viņa savā jomā pārzina jaunākos pētījumus, medikamentus utt. Skaidras, izsmeļošas atbildes uz jebkuru jautājumu, iejūtīgi atbildējusi pat uz mūsu telefona zvaniem brīvdienās. Jā, varbūt stingra, bet arī tas mums viņā patika. Manuprāt, ārstam jābūt tieši tādam. Paldies dr.Gulbei par mūsu bērniņiem!

K kristīne 03.11.2008

Par dzemdību nama 1. nodaļu varu tikai to labāko teikt gan par ārstiem, gan par māsiņam un vecmātēm!!! Man arī bija ķeizars, bet pret mani izturējās ļoti labi, palīdzēja apkopties. Jā mazuli man atnesa pabarot diezgan ātri, bet tas tak labāk nekā viņi paši barotu ar maisījumu, turklāt pēc barošnas mazuli līdz pusdienlaikam paņēma, lai es varu izgulēties!!! Un tā IZSLAVĒTĀ daktere Gulbe izturējās ļoti labi pret mums!!! Pat padomu neatteica!!! Un vienīgais par ko es samaksāju bija palātiņa!!! Un nevajadzēja nekādus līgumus, lai pret tevi izturētos, kā pret cilvēku!!

Bet protams visās iestādēs ir ārsti kas ir izcili savā arodā un mīl savu darbu ( tas jūtams attieksmē ), un ir tādi par kuriem pretīgi pat rakstīt!!!

E evija 26.01.2009

Es arī esmu no tām māmiņām kas savus divus burvīgos bērniņus dzemdēja dzemdību namā pie vecmātes Agitas Laksas, un es esmu viņai pateicīga par to, ka viņa tur ir, jo tik mīļu un sirsnīgu vecmāti Rīgā vispār vajag pameklēt. Vislielāko paldies dzemdību namam un sirsnīgajai vecmātei Agitai.

A Aija 26.01.2009

Arī es esmu laidusi pasaulē 3 bērnus, tieši Rīgas dzemdību namā un varu teikt tikai to labāko. Vecmātes un dakteres bija ļoti atsaucīgas un attieksme arī. Dzemdības bija ar vīru un bez, attieksme vienmēr bija laba.

T Tatjana 27.01.2009

Kas var pateikt kur normāla atteiksme ?

I Inese 01.10.2009

Par Rīgas dzemdību namu varu teikt tikai tās pozitīvākās atsauksmes.
Vecmātes Ausmiņa un Gunta Freimane - ir ļoti mīļas un profesionālas, tāpat arī lieliski ir ginekologs Preiris. Arī pēcdzemdību nodaļā attieksme ļoti laba, māsiņas un ārsti ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi. Nāca, mācīja, rādīja un stāstīja, kā, ko pareizi darīt. Dzemdēju 2009.gada 4.septembrī.
Paldies Rīgas dzemdību nama personālam, kas palīdzēja mums nākt šajā pasaulē :)

E esse 02.10.2009

Kas ir Preiris????

L Laila 30.11.2009

Es arī ļoti vēlējos dzemdēt kopā ar vecmāti Guntu Freimani. Man ļoti patika viņas lekcija dzemdību namā un iedvesmoja arī tas, ka viņas vārds ievietots grāmatā " Gaidības un radības ar prieku" - doma par dabiskām dzemdībām mani bija savaldzinājusi. Noslēdzām līgumu ar manu " sapņu vecmāti". Diemžēl, kaut pagājuši jau 7. mēneši kopš dzemdībām, atceroties šo vecmāti, sirdī gruzd rūgtums. Varbūt es viņai nepatiku, nezinu, bet viņas attieksme pret mani likās diezgan vienaldzīga, kas apstiprinājās dzemdību dienā...Viņa neesot Rīgā, būšot uz vakara pusi. Kaut arī man tika sarunāta mīļa
" aizvietotāja", iedomātās dzemdības manas " īstās " vecmātes vadībā nu izgaisa. Gāja grūti, vēl līdz vakaram nebiju dzemdējusi, bet Freimanīte vienalga pie mums neienāca...Tā nu es līdz šai dienai neesmu sapratusi, kāda jēga slēgt dzemdību līgumu??? Man tas likās svarīgi, lai izvēlētos tieši sev tīkamu vecmāti.