Vezir

šito raksta Vezir par sevi- "Pie mums strādā profesionālie fotolaboranti, kuri ir labi apmācīti un ir labāki šajā profesijā. Viņi ir spējīgi uzpildīt jebkuru sarežgījuma pasutījumu.", bet patiesībā tie ir meli!!! Šajā firmā strādā diletanti un neviens kārtīgs profesionālis ar "Vezir" nestrādā, ja vien negrib pazaudēt savu darbu dēļ neuztaisītām fotogrāfijām!!!

I

P pardeveja 07.04.2007

4to pravda ,to pravda ,diletanti ewe te tam rabotajut ,tk tekuchka s rabotnikami uzhasnaja ,ja sama rabotaju (-la) v etom podval proekte:) Tk opita raboti do etogo ne bilo ,a tam berut VSEH!Nu s menja hvatilo,mesjac s nebol'shim ja porabotala i govorju good bye:) A fotki delat' nu skazhem ,mne poka oni nichem ne nasolili ,s kachestvom bilo vsjo ok,no vidja zakazi drugih ,mogu skazat' ,chto postojanno problemi kakie-to,a to,chto u nas devushki grubjat-da,eto ja tozhe znaju... V obwem dlja nachinajuwih mesto norm,no bukvaljno na paru nedelj:) nikomu ne sovetuju tam rabotat'!