Atsauksmes

Gribētos uzzināt atsauksmes par Rīgas 1. privāto vidusskolu, kas labs, kas slikts...

S skolnieks 06.10.2010

Atbildes (30)

I ilma 06.10.2010

Turieties tālāk no šīs skolas. Programmas nav akreditētas. Viss, taapat kaa koledža, ir liels blefs. Neiesaku!

S Students 06.10.2010

Es mācījos Rīgas 1. privātajā vidusskolā, kopumā viss ir normāli, pats galvenais, ka bija iespēja pabeigt 10., 11. un 12. klasi pusotra gada laikā.

Mani klasesbiedri no iepriekšējās vidusskolas vēl joprojām mācās, bet es šogad jau iestājos augstskolā. Vēl ir ērti tas, ka nav jāiet uz skolu, jāatnāk tikai uz eksāmeniem. Man liekas ka viņi piedāvā lietderīgu studiju veidu, veiksmi viņiem.

K Kristaps 06.10.2010

Es pārgāju no parastās skolas uz Rīgas 1. privāto vidusskolu, viņi man ieskaitīja visus priekšmetus, kurus es apguvu iepriekšējā skolā, tad sanāk ka 12. klasi es pabegšu dažu mēnešu laikā. Man šo skolu viens paziņa ieteica, kurš to pabeidza un palika apmierināts.

I Ineta 08.10.2010

Tagad mācos Rīgas 1. privātajā! Viss ir labi un viss apmierina! vislabāk patīk tas, ka pasniedzēji nečakarē smadzenes, kā tas notiek parastajā skolā. Te tu nodod darbu un saņem nopelnīto atzīmi, šajā skolā ir ļoti labi pārdomāta sistēma, kas ļauj daudz agrāk pabeigt skolu, nekā 3. gadu laikā.

. ..... 09.10.2010

Un tādi stulbeņi, kas vidusskolu ir beiguši 1, 5 gada laikā iet tālāk studēt un mācās tāpat kā tajā vidusskolā... atnāk nodod kautkādus darbus un dabū atzīmi. Tipa Latvijā daudz "brīnumbērni" saradušies.

J Jānis 16.10.2010

Valsts eksāmenus šīs skolas absolventi kārto tāpat kā citu skolu absolventi, un tas savukārt nozīmē, ka zināšanu līmenis viņiem nav zemāks par parasto skolu absolventiem.

Starp citu, viņi nav paši izdomājuši šo sistēmu, tālmācībā jau sen tūkstošiem cilvēku mācās valstīs, kur prot vērtēt personīgo laiku. Kā viņi paši saka, nav svarīgi kur cilvēks atrodas studiju laikā, vērtīgi ir tas, ko viņš zinās pēc studiju pabeigšanas. Ļoti laba skola. Veiksmi viņiem.

M Māris 25.10.2010

Man liekas labs šis fakts, ka Latvijā paradījās tads progresīvs vidusskolas apmācības veids. Tas nozīmē, ka Latvijas skolu programmas turpina attīstīties un mūsu valstī cilvēki pārņem no rietumiem izdevīgas skolēniem idejas.

V vinja 20.11.2010

es mācos patreiz.. dažu skolotāju attieksme tiesa gan ne visai patīk. bet visā visumā tas, ka varu pati plānot, kad mācīšos, patīk.

. ... 22.12.2010

Iepriekšējie komentāri acīmredzot ir no Rīgas 1. privātās vidusskolas, jo šo skolu nav iespējams pabeigt, jo tā nav akreditēta. NEVIENS skolnieks nav kārtojis valsts eksāmenus, jo pie tiem skolnieki netika pielaisti, sakarā ar akreditācijas izgāšanos. Veiksmi rakstīt slavinošos komentārus!
btw Neticiet nevienam viņu vārdam, ja Jums kautko apsola, prasiet rakstisku apstiprinājumu. Man par nelaimi ir sanācis tur ieberzties. Skolotāji mēnešiem nevar izlabot darbus un uz jautājumiem neatbild, konsultācijas nav, mācību materiāls no "Vikipēdijas". 10. un 12. klasei ir identisks mācību materiāls un uzdevumi. Neticu, ka tuvāko 5 gadu laikā tur kautkas varētu uzlaboties.

S skolniece 08.04.2011

cik trāpīgi vārdi, iepriekšējo komentētāj! :)
un vairāk melu vienuviet par nesen pildāmo akreditācijas aptauju laikam nav..
bet jācīnās, nevar rokas nolaist. ne tāpat vien naudu maksājam.

P Pieviltais 26.08.2011

Es gribetu visiem teikt UZMANIETIES no sis skolas! Skola ir tikai un vienigi tuksi solijumi, macibu process reali nenotiek, visu sagruda viena menesi, VISU PUSGADA vielu un ieskaites, administraciju satikt nevar, un skumjakais, par to, ka esmu neapmierinata nav pat kam pateikt... Gribu lauzt ligumu, par to, ka mani tiesa veida apkrapa, bet tad mani telefoniski sazvanitais Vaisla kungs teica, lai lasu liguma 6.punktu, kur teikts, gribi lauzt ligumu, maksa raga, nieka 150.LVL. Krapnieki! Es jau prom neietu, ja man tiesam nodrosinatu ari tos citus liguma punktus kurus apnemas skola. Esmu soka! Ka iet citiem? Vai mes daudzi tadi, jo reali nezinu vai vel tur kads bez manis macas, jo neviena konsultacija nav notikusi, ka tika solits... padalieties kads ar savu pieredzi.

N nomalas 26.08.2011

Ja jau varētu pabeigt tik ideālu skolu 1, 5 gados, priekš kam tad normālās skolās valsts tērē budžetu 3 gadiem? Loģiski, ka fufelis.

K Kiki 05.09.2011

Neejiet uz šo skolu.Meli, meli, meli-viss, ko tur sola ir meli.Reāli nekas nenotiek.Murgs ne skola!

Kapēc Tev tā liekas?

M me 29.09.2011

M mauris 11.11.2011

Nevienam neiesaku šo skolu-tagad pats esmu ieberzies un saprotu, kāds blefs tas ir. Mācību materiāli-nekādi.Tik cik no neta izkopēti un salikti iekšā.Administrācijai galvenais, lai tik maksā par pārējo-nošpļauties.

Nē, tā nav!

S sanntiinja 04.08.2012

Jūs maksājāt 18 ls mēnesī, vai vairāk??

S sanntiinja 04.08.2012

juus maksaajuaa 18 ls meenesii, vai vairaak??

I ieva1995 08.10.2013

Es vakar iestajos saja skola..

D Diāna Ko 04.04.2016

Vai tagad mācies? Kā veicas?

L Lauraaa 12.12.2013

Cik saprotu, skola ir akreditēta tikai no 2013. gada 28.jūnija. Šobrīd mācos šajā skolā, un ceru, ka sanāks pabeigt.
Bet attieksmes ziņā varētu būt labāk, pārāk daudz neskaidrību mācību procesa laikā.

L Lauraaa 12.12.2013

Vai pabeidzi?