Supernetto

Pi6u ot tretego lica.7nojabrja v etom magazine po ulice Bidavas,9B Prodaves Ajja ( da budeet ej lihaja slava)na vopross staru6kipo -russki otvetila po lati6ski.po6li zalovats a oxranniku,a on skazal 4to mol,esli budete skandalitj ne budet puskatj v magazin.Xotj anikto ne skazndalil , a prosto sprosili po4emu prodavec sebja tak vedjot( xotja kak izvestno prodavec dolzen govaritj n advuh jazikah i otve4atj na takom jazike na kotorom zadan etot vopross)ESLI ETO MAGAZIN TOLJKO DLJA LATI6EJ ,TO PUSTJ POVESJAT TABLI4KU U VHODA .Ne6itaju dostojnim takoje hamskoje povedenije ni so storoni kogo.

ģ Ģirts 11.01.2007

Vai no trakomājas palaisti trakie?

M mici 26.04.2007

A mozhet bitj one prosto neumeejet? Bivaet takoe

T toriz 25.11.2013

Kādēl gan būtu jāatbild svešvalodā??? Pie mums valsts valoda ir latviešu!! Ja esi tik stulba, ka nevari iemācities valsts valodu brauc uz valsti kur tādas aitas saprot!

D dambitis12 25.11.2013

Nu tad nelien Latvijas veikalos, ja tik stulbs esi, ka elementāras frāzes latviski nesaproti! Un nedari kaunu citiem krieviem, kas nav tādi idioti! Mēslu vabole nevis spravedlivij!