M Martins 12.05.2006

Es ari braucu Mustangaa-tur ir loti vecas masinas. Tik vecas, ka bail, ka neizkriitu caur griidu!

M Martins 12.05.2006

Mustangaa teoriju pasniedz loti slikti!!!! Pasniedzejs staasta pasakas, vienaa nodarbibaa saka, ka jaabrauc taa, otraa jau saka ko pavisam citu!

R Romualds 16.05.2006

Kaadas Mustangam ir masinas-TIK VECAS, TIZLAS 15 GADU VECAS! Ejiet uz citu autoskolu!

R Romualds 16.05.2006

Mustangaa instruktori ir rupji, neaudzinaati. Izdari vissikaako kludu, kaa instruktors saak uz tevi lamaaties-taa it kaa es butu galigs suds!!!!

R Romualds 16.05.2006

Tualetes visas ir piemiiztas un apmiiztas Mustanga teorijas telpaa Barona iela2. Vienreiz pat suds bija uz gridas pa vidu tualetei! Pasaki kada ir tava tualete un es pateiksu kads esi tu pats!

J Janis 16.05.2006

Aizeju uz nodarbibu a tur jau kuro reizi Mustanga instruktors ir piedzeries...

J Janis 16.05.2006

Jaa-ja dzirdat pa telefonu,kad 1x pierakstaties, ka Mustanga instruktors ir piedzeries, tad neejiet pie vina. Loti nozelosiet!

J Janis 16.05.2006

Mustanga instruktori pasi nemak braukt-vienreiz pats instruktors(manejais), braucot uz trenina vietu, ietriecaas trolejbusaa. Kamer sagaidijaam policiju mana stunda jau bija beigusies-a naudu ta es samaksaju!

J Jnais 25.05.2006

Nebendejiet sev nervus-ejiet uz jebkuru citu autoskolu-tikai ne uz Mustangu! Jo Mustangaa ir instruktori-dzeraji, veci auto un paraak nervozi instruktori!

I inese 30.05.2006

Šīs visas antireklāmas raksta neviens cits kā konkurenti....Bija man tāda iespēja ielūkoties dziļāk ip.adresītēs, kuras šeit uzrādās....

J Janis 31.05.2006

Es esmu maacijies Mustangaa. Un viss NEGATIIVAIS IR TAISNIIBA!!!!

J Janis 06.06.2006

Mustangaa man CD ar apmaaciibu iedeva tikai tad, kad es jau pabeidzu macibas Mustangaa! Atri straadajam!!!

J Janis 26.06.2006

Jā-aizmirsu pateikt-neejiet pie teorētiskā pasniedzēja Ērika Orbitāna! Ne sūda viņš nejēdz no braukšanas(kā viņš to pats stāsta)! Par to, kad būs skolas eksāmens teorētiskajā- viņš pasaka tikai divas nedēļas pirms eksāmena! Mācību vielu pasniedz burts burtā-no grāmatas! Tad kāpēc man jāmaksā par teorētisko, ja es to pats varu izlasīt grāmatā?! Neko jaunu viņa nodarībās nevar uzzināt. Ne sūda viņš nezina- kā uz slidena ceļa jābrauc ar pilnpiedziņas auto!

? ?? 19.03.2007

V avtoshkole "MUSTANG"sovetuju zapisivatsa na teoriju na Marijas 21 k prepodavatelju Nikolaju Saveljevichu.Otlichno prepodaet i vse doxodchivo objasnjaet.I nefig gnatj!!!

I Ilze 24.05.2007

Šitādas lietas ir daudzās autoskolās...diemžēl, arī es esmu izgājusi tam cauri.Tiesību nav vēl joprojām, bet dēļ tā, nevis, ka pati slinkotu, bet tāpēc, ka psiholoģiski sāku baidīties no mašīnām un ķērcošiem instruktoriem.Eksāmēnā vienmēr biju tik pārbijusies, ka no uztraukuma nevarēju pabraukt.

K Kristina 31.05.2007

Polnij bred, ja tam u4ilas i usoe6na zakon4ila, vsjo zaviset ot 4eloveka :)

L lili 02.06.2007

Jā tur reāli kāš naudu!!!Ja Tevi uztaisīs par slikto tad to vien darīsi kā maksāsi un finālā tiesību tāpat nebūs.

I Ilze 03.06.2007

Es tieši pretēji tikai labas atsauksmes esmu dzirdējusi par Mustangu. Vairāki draugi, paziņas tur ir mācījušies. Teica, ka labi pasniedzēji, sakarīgi instruktori. Vēl nesen viena draudzene CSDD ekšus kārtoja - teoriju pēc nedēļas tika kārtot, braukšanas eksi pēc kādas 1.5 nedēļas. Tas jau vispār ātri skaitās, ir dzirdēts, ka citās autoskolās mēnesi un pat ilgāk gaida uz ekšiem CSDD. Tā ka Mustangā vispār salīdzonoši ātri tās lietas notiekās...Pati plānoju tuvākajā laikā sākt mācīties tur, naudu jau visās autoskolās jāmaksā un visās autoskolās apmēram vienādas cenas, cik esmu interesējusies.

R Rihards 15.06.2007

Jūūs laikam patiesi neizprotat - kāds s.ds patiesībaa tas Mustangs ir!!! Pasnidzeejiem viss pofig - ka tik maksaa - 7 Ls par braukshanu - pie eksha nelaiz - jo grib veel nosuukt naudu - nu un, ka esmu smuks un diezgan turiigs, taadeelj no manis jaakaash nauda?? un uz eksi vispaar neskatiisimies!!

F FastNet 20.10.2007

Polnaja chush, ja sama uchilasj tam, za 3.5 mesaca poluchila prava. Prepodavatelj teorii bil zamechatelnij. Ob instruktore voobsche samie teplie vospominanija!