www.sudzibas.lv Qfer, SIA, Reģ. nr. 40103840954 Tik "superīga" aplikācija, ka jāsāk izmantot lietotāju e-pasti latkredit, kebabu, u.c. spama izsūtīšanai.

Qfer, SIA, Reģ. nr. 40103840954 - Tik "superīga" aplikācija, ka jāsāk izmantot lietotāju e-pasti latkredit, kebabu, u.c. spama izsūtīšanai.

Arturs Burņins caur Qfer iegūtajiem datiem sācis izsūtīt spamu uz e-pastiem.

Tik "superīga" aplikācija, ka jāsāk izmantot lietotāju e-pasti latkredit, kebabu, u.c. spama izsūtīšanai. Pisnesmenis jopt.

Arturs Burņins:
"Par mārketingu vispār var ilgi diskutēt, kā arī analizēt. Svarīgākais biznesam ir atrast izaugsmes mehānismu jeb modeli, kas ļauj biznesam augt ātri un lēti (rēķinot lietotāja piesaistīšanas izmaksas). Aplikāciju lietotāju skaits Latvijā ir ļoti mazs, varbūt pat ‘nelabvēlīgs’. Lietotāji ne visai aktīvi izmanto jauninājumus, jo, iespējams, baidās.
Latvijā cilvēki nenovērtē interneta mārketingu, kā pastāvīgu un pelnīt spējīgu kanālu. Līdz ar to jaunām aplikācijām uzreiz jādomā arī par to, kā virzīt savu produktu ārpus valsts."

Q Qfer.me 10.05.2017

Labdien!

Nekad neesmu izteicis konkrēti šādu pozīciju un lūdzu neizmantot manu vārdu cilvēku maldināšanai.

Qfer izmanto e-pasta mārketingu lai piedāvātu mūsu jau 200 000 lielai lietotāju auditorijai piedāvājumus un akcijas. No tiem ir iespēja atrakstīties, ja šāda vēlme ir.

Paldies!

Ar cieņu,