"CIK-OPT", SIA, Optikas salons - apkalpošana

Apmeklēju šo optikas salonu ar smaidu sejā, līdz mani mana lieliskā daktere Evija pieteica pie savas kolēģes Intas Skuteles, pakonsultēties, varbūt viņa varēšot atrisināt manu problēmu. Pirmo reizi savā dzīves laikā piedzīvoju tik neprofesionālu apiešanos ar klientu. Vulgāra attieksme, un galvenais skaidrības nekādas! Ar grūtībām tur nosēdēju, kaut gan uzturēšanās laiks nebija pat 10min, un jēgas nebija nekādas - no manis paprasīja 7ls, domāju samaksāšu un iešu ātrāk prom, bet nē, nenoturējos un sāku iebilst ka par attieksmi un visu konsultāciju kā tādu netaisos maksāt tādu naudas summu. Jaunu neko neuzzināju, tik izjutu pazemošanu konsultācijas laikā! Galu gala samaksāju un ar riebumu aizgāju prom. Nu noteikti zinu,ka tur neatgriezīšos un nevienam pašam neiesaku apmeklēt it kā speciālisti Intu Skuteli Optikas salonā "CIK-OPT", Mātera ielā 29, Jelgava