"Cēsu auto" autoplacis - iesmērēts auto

Nepērciet auto "Cēsu auto" placī pie sliedēm...tur auto tiek ievesti no Lietuvas, kaut gan pārdevējs aizrautīgi stāstīja, ka no Vācijas.. Tur iegādājos auto..tad sākās problēmas..izrādījās, ka auto sastiķēts no vairākiem...izvairieties no liekām problēmām un nepērciet auto šajā placī...

ā

N neKārtībnieks 26.04.2014

Sen nebija dzirdēts par leišu līmētajām žurkām.
Iesaku tomēr nebūt aitai un pērkot auto, paņemt līdz kādu kompetentu cilvēku.
Kur aitas tur cirpēji. Āmen!

neKārtīgaMāte 28.04.2014

@neKārtībnieks

Kārtējo reizi Tevi pieķeru To Kungu zaimojam. Eh, naivums, šķiet, man no tavas vecāsmātes iedzimts (lai vieglas smiltis un negrozās vecā naivule). Kā šodien atceros, kad ieradies uz viņas bērēm to legālo mēslu salietojies un visu laiku rēci, no kauna gribējās viņai blakus līst.

Cieņā!
Klusībā cerot un ticot
Tava mūžam apkaunotā Māte

V Vērotājs222 12.08.2014

Skatos, ka Ādolfs1 ir ļoti labs klients Cēsu auto placim - aprīlī pircis vienu auto, jūlijā otru... :) Vai tik tas nav konkurējošo tirdzniecības vietu ievietots rakstiņš! :)

P.S. Uzejot uz nika var redzēt abus rakstiņus... :))

P.S.P.S. Nekādā gadījumā neaizstāvu ne vienu, ne otru, bet izskatās nedaudz apmelojoši.

Inženieris 12.08.2014

" Ādolfs1 " maina mašīnas ik pēc 3.mēn. vai arī ĻAUNAIS APMELOTĀJS!

Drīzāk ĻAUNAIS APMELOTĀJS!

G gaco22 20.08.2014

nav jau tur isti nekas melots..visas cesis tapat zin, ka cesu auto placis pie slidem ir "Lietuvas veikalins"..ta tauta saukts..

C cesnieks 09.10.2014

cik noprotu tu tiem dzekiem lidzi brauc uz lietuvu un pat paradi kuru auto pat nopirkt

C cesnieks 09.10.2014

kur var but tik slimi cilveki ka GACO22 UN ĀDOLFS1 sesties uz nerviem un apdirst citus STULBIE AUTO SPEKULANTI

J Janis19841111 13.08.2015

Smaukli vien ir cesuauto mans nr 26189528 varu ari aci pret aci nostaties
iesaku taja placi neiegadaties automasinas.

J Janis19841111 13.08.2015

Paldies cesuauto par problemas risinajumu
atvainojos par sagadatajam neertibam
26189528 Janis