Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 1 stundas 23 minūtēm)
GP Recruiment
(Pirms 1 stundas 43 minūtēm)
ondo.lv
(Pirms 2 stundām 1 minūtes)
RIMI
(Pirms 2 stundām 15 minūtēm)
tv3 suņi meklē mājas
(Pirms 3 stundām 58 minūtēm)
Interneta veikals 220
(Pirms 4 stundām 3 minūtēm)
Restorāns Baku
(Pirms 4 stundām 19 minūtēm)
Melaro Shop
(Pirms 4 stundām 41 minūtēm)
WEB izstrāde
(Pirms 5 stundām 28 minūtēm)
digitalplay.lv

Darbs Lielbirtānijā.
Informācija par kompāniju:
"Astro group" Sia
Centrs, Rīga
A.Čaka 33. (juridiskā adr.Alfrēda Kalniņa2-2.)
Atsaucoties uz darba piedāvājumu Lielbritānijā -viesnīcu sfērā.
Darbs tiek piedāvāts gan istabenēm, gan saimniecības daļas vadītājiem.
Piedāvājums izskan uzreiz.Izbraukšana jau nākamo nedēlu.
Lai gan darba līgums un kur nu vēl darba intervija tiek piedāvāta, esot jau Lielbritānijā.
Cik liela garantija, ka tiekat pieņemts darbā?Vai, ka šāds darba piedāvajums vispār pastāv?
Līgumā, ko parakstat Latvijā, jūs faktiski maksājat par šo burvīgo iespēju doties uz Lielbritāniju...kur braukt un kā saka -mēģināt.
Valdes priekšēdētājs - Vladimirs Morozovs -, kas rīkojas pamatojoties uz Sia " Astro group" statūtiem, par pakapojumu prasa 150 Ls.
Taču šī naudas summa, ne arī tas, ka Sia ir oficiāla un pat NVA lapā ir atrodams šis darba piedāvajums- nedod nekādu garantiju, ka tiksiet pieņemts darbā.Ka tādas vakances pastāv.
Līgumā minēts darba devējs Lielbritānijā " MAES", kuram nav norādīta ne adrese, ne e-pasts, ne kada cita svarīga info.
(arī google tāds darba devējs nav atrodams)
Kā arī konkrēta viesnīca, kurā ir brīvās vakances, netika izpausta.

Esiet modri un nepiekrītiet zelta kalniem, ko sola šis Astro Group, jo :
-darba devējs vienmēr intervēs kandidātu pirms mudinās pirkt biļeti un doties ceļā .
-ja darbs ir ārzemēs, tad līgumu paraksta pirms došanās.
(tā ir garantija gan darba devējam, gan ņēmējam.)
-samaksu par pakalpojumu var pieprasīt tikai izpildot līdz galam savas saistības.

Lasīt komentārus Karjera / Darbs

Komentāri

Nesen viena aizbrauca, un pa ceļam tika izvarota. Visas viesnīcas un bērnu auklēšana ir tikai acu aizmālēšanai!
Komentēja: Sep 22, 2011 Baltajiem Nēģeriem nosūtīt e-pastu

Piedāvājums neatbilst solītajam ne pēc algas apjoma, ne pēc reālajiem darba pienākumiem. Parakstot līgumu Londonā, netiek izsniegta kopija.
Komentēja: Oct 2, 2011
amallia

Jā, mamma ar aizbrauca, un pilnīgs murgs. Izlika uz ielas, mamma aizgāja uz policīju, tur vini strādā bez darba atļaujas utt.. šāusamss

novēlu tiem cilvēkiem mirt lēn un mokošā nāvē :))))))))))))
Komentēja: Oct 14, 2011
gita

Paldies par info!!! Tikko man tieši piedāvājums no šīs firmas...
Komentēja: Oct 26, 2011 Ilze nosūtīt e-pastu

Man gan patīk sniegt intīmpakalpojumus.
Komentēja: Oct 26, 2011 Lala nosūtīt e-pastu

man šodien zvanija no šīs kompānijas, biju cv aizsutijis angliski, par cik biju ari stradajis citur eiropā.
tatad piedavaja darbu mebelu izgatavosana par 10 paundiem h un dzivoshanu Londonas Z.
izkausās protams vilinoši toties ja viņi rikojas nelikumigi un nedrikst njemt pat tos 150ls.
tuvākā laikā uzzināšu kas tur notiek un ko viņi tur perina. ir taču vairakas iestādes kas šadas iestādes iesēdinās pat cietumā!
Komentēja: Oct 28, 2011
silvestrs

Sveiki visiem, kas jebkad ir sadarbojušies ar ASTROGROUP!

Arī es atsaucos uz šīs firmas sludinājumu un šobrīd domāju sadarboties vai drošs paliek nedrošs meklēt ko citu...

Pastāstiet par savu pieredzi!

Paldies jau iepriekš.
Komentēja: Dec 1, 2011
braukt

Sveiki visiem!
Man ar astrogroup arii sanaaca slikta pieredze. Jaa es darbu dabuuju viesniica, bet darba liigums uz rokaam netika iedots un anglijas MAES liigumaa arii ir rakstiits, ka maksaas 6.08 P par stundu. Maksaaja ne pa stundaam, bet par iztiiriitajaam istabinaam 1.86 paundi. Dziivoshanu Riigaa soliija, buus pa vienam vai pa diviem istabinhaa, bet no taa visa nekas nav taisniiba. Un taa pati MAES darba deveeja veel noneema sildiitaaju no istabinas kur mees dziivojaam, jo redziet vienhai esot daargi par elektriibu jaamaksaa. Un mums vajadzeeja dziivot 4 sievietem aukstaa istabaa. Pa stundaam neko shii fierma nemaksaa. Algas lapinas nedod un atvalinaajumu arii nemaksaa. Un nesen mani Beatris Ferro taa sauktaa MAES iipashniece izmeta aaraa uz ielas, jo vinai nepatika kaa es ar vinu runaaju. Jo tikko vinai kaut kas nav pa praatam vina cilveekus met aaraa. Es esmu 7 cilveeks, ko vina ir izmetusi. Ja negribat piedziivot to pashu tad ar sho firmu nekaadus liigumus neparakstiet gan Riigas, gan sheit Anglijaa, ja dzirdad ka iet runa par MAES.
Komentēja: Feb 21, 2012
viktorija3

Labdien!

Diemžēl minētajās sūdzībās lietas būtība nav izklāstīta objektīvi.
Kas attiecas uz 21.februārī iesniegto sūdzību, jāsaka, ka cilvēks tika atlaists dēļ necenzētu vārdu izmantošanas attiecībā gan uz darba devēju, gan menedžeriem. Persona netika arī "izmesta", jo tika dota nedēļa laika visa nokārtošanai. No mūsu puses tika piedāvātas vairākas citas darba iespējas - pirmkārt, iespēja strādāt augstas kvalitātes viesnīcā tajā pašā istabenes amatā, bet persona atteicās, jo viesnīca atradās pārāk tālu no minētās personas paziņas dzīvesvietas. Tika dota arī iespēja strādāt šuvēja profesijā, bet saņēmām atteikumu no šīs personas, jo vakance nebija Londonā.
Ņemot vērā visu augstākminēto un to, ka firmai MAES ir liels skaits darbinieku gan no Latvijas, gan citām valstīm, fakts, ka šis ir septītais šāda veida atgadījums, noteikti neliecina par problēmu kompānijas attieksmē pret darbiniekiem.

Attiecībā uz citām sūdzībām jāsaka, ka tās ir ļoti vispārinātas un konkrēti neattiecas uz mūsu aģentūru, bet gan slikto pieredzi ar darbā iekārtošanas aģentūrām kopumā.

Vēlot visu labāko,
Komentēja: Feb 28, 2012
SIA Astro Group

To Sia Astro Group... lūdzu tad atbildiet uz jautājumu ... ar kādām tiesībām jūs par iekārtošanu darbā ņēmāt 150 Ls ... ja Latvijas likumdošana aizliedz ņemt naudu par darbā iekārtošanu !!!???? šis pārkāpums tiks ziņots NVA ...
Komentēja: Mar 27, 2012
ingus

Labdien!

Ja Jūs esat lasījis mūsu līgumu, tad Jums vajadzētu zināt, ka naudu par darbiekārtošanu mēs neņemam un Latvijas Republikas likumdošanu nepārkāpjam.
Kllients saskaņā ar cenrādi par nepieciešamajiem izdevumiem darbiekārtošanas pakalpojumu saņemšanai veic apmaksu, pretī saņemot maksājumu apliecinošu dokumentu. Visas summas tiek norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

Vēlot visu labāko,
Komentēja: Mar 27, 2012
SIA Astro Group

Dargas meitenes un sievetes no Latvijas!
Ne brauciet stradat caur Astrogroup! Vini tikai nem naudu un viss!
Seit par darba iekartosanu atbild spanijas sievete, kura maksa par vienu istabas tirisanu 1, 74 paunta, ja tu gribi nopelnit 6, 08 paunta stunda, tev vajadzetu iztirit 3, 5 istabas viena stunda.
Dzivosanas apstakli pavisam sausminosi, viena istaba( 6-9kv.m.) dzivo 3 meitenes, par dzivosanu un food vina nem 200paunti menesi.
Nopelnit jus nevarat. Var braukt tikaj tie, kuram nav pavisam kur doties, vai kuri pec menesa var sameket sev citu darbu.
Komentēja: Jun 4, 2012
mushmula

Sveiki!
Pilnībā piekrītu, ko komentēja mushmula.
Nekādi necenzēti vārdi netika lietoti. Darbs tika piedāvāts, bet tas bija Londonas otrā pusē, tālu un par 10 mārciņām, kas man bija palikuši, jo netika izmaksāta nauda pēc atlaišanas, uz to vietu aizbraukt nevar, jo biļetes šeit ir ļoti dārgas transportā. Un man vēl "Astro Group" vadītājs piedāvāja naudu 20 Ls atsūtīt, lai es tiktu uz viņa piedāvāto vietu. Tās naudas tā vai tā biļetei nepietiktu. Pašlaik šo pašu sievieti ir iesnieguši tiesā, par to ka viņa nesamaksāja naudu par izdarīto darbu un nesamaksāja atvaļinājuma naudu.
Komentēja: Jun 5, 2012
viktorija3

Firma kura nodarbina visus, kur atbrauc caur Astro group saucas "MAES corporation UK", so firmu var atrast interneta, ir home page, bet problema ir tada, ka Maes pienem jus darba, nedod darba ligumu uz rokam, ta ka sis darba ligums ne atbild UK likumdosanaj.
Maes corporation satav tikai no diviem cilvekiem-gimenes para no Spanijas.
Vini sledz ligumu ar viesnicam un pectam iekarto jus darba, nemot no jusu algas es domaju 30-50%. tas notiek tadel, ka jusu alga vispirms iet uz so firmas bankas kontu, un tikai pectam tiek apmaksats jusu darbs.
Komentēja: Jun 13, 2012
mushmula

Про MAES, куда отправляет Astro Group, могу рассказать очень много. Проработал с Бетти 1, 5 года. Поработал во всех её отелях. Налоги не платит, хамит, со всеми обращается как с рабами итд.Зарплата отдельный разговор, как желает, так и платит Если вы мазохист, добро пожаловать. Нужны подробности и факты, пишите sergza@gmail. com или звоните +37167859219. Расскажу очень много.
Komentēja: Aug 13, 2012
sergza

Прочитал коментарии руководителей Астро Груп про МАЕС, смех разобрал. Крупная компания, где работает много людей из разных стран. Расскажите лучше, что за пол года от услуг Бетти отказались многие отели, каждое 10-е число после зарплаты толпы убегают от неё, а также, что на данный момент у неё осталось только 6 отелей и те скоро откажутся, из судов донна Бетти не вылезает. Welcome in MAES Company !!!
Komentēja: Aug 13, 2012
sergza

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu