www.sudzibas.lv Pus 12 Preces- brāķis

Pus 12 - Preces- brāķis

Veikalā Pus 12, Ogrē, tirdzniecības centrā Dauga, pārdod ļoti nekvalitatīvas elektro preces. Preces ir brāķis, kas nedarbojas. Veikala pārdevējām un vadībai neinteresē patērētāju tiesības. Iesmērē preci, kas nedarbojas un apvaino pircēju, ka tas ir preci sabojājis un saskrāpējis. Skopais maksā divreiz. Jāiet uz pārbaudītu firmu veikaliem.

V Vadim Vorobjov 06.07.2015

Pilnīgi piekrītu, tas ir visiem pus 12 veikaliem. Saskaros ar attieksmi Salaspilī

V ventspils 13.01.2016

Jā, arī Ventspilī tas pats :(

Tiešām, man tas pats ir jau 2x reizes uzgrabjos un neviens negrib preci puenemt

es sākumā nopirku vienu lādētaju vins man kalpoja 2 menesus, pec tam nojuka tad taja pasa veikala nopirku vel ladetaju nokalpoja ari 2 menesus t tad nopirku to kas man galigi negaja, aiznesu atpakal, knapi knapi pienema atpakal un tagad nopirku un rada ka lade bet procenti nepienak klat