www.sudzibas.lv Purciema nami udens korekcija

Purciema nami - udens korekcija

Man jautajums,ka driksteja ieviest likuma grozijumu nr.1013 19.1 punkta minetos grozijumus neinformejot par to atseviski dzivoklu ipasniekus,un neizskaidrojot iespejamas sekas,kas varetu rasties so jauno izmainu rezultata?Cik likumiga ir sada riciba no namu parvaldes puses?Ka ari vai Latvijas Republikas likumdosana paredz izspiest no maznodrosinatas personas invalida,gan mistiski radusos udens zudumus,gan pec skaititaju radijumiem vairakus simtus euro?Dzivokli uzstaditi udens paterina skaititaji,kuri ir verificeti un darbojas korekti,pec noteiktajam normam.So skaititaju radijumus regulari nododu.Jasaka gan visai divaina veida,tie jamet pa spraugu delu siena,un pec butibas kur tie nonak nau ipasi skaidrs.Interesejoties namu parvalde par fantastiskajiem itka udens pateriniem,uzzinaju ka vini sos skaititaju radijumus neesot sanemusi diezgan biezi,vai ja esot sanemusi tad ignorejot,un taisot dzivoklim udens paterina skaititaju korekciju,nenemot vera skaititaja radijumu.Praktiski nemot maksu par pakalpojumu,un papildus uzliekot korekciju par majas itka udens zudumiem pec kopeja skaititaja.Esiet modri ar namu parvaldi purciems,iespejami visadi brinumi.Aicinatu ari kadu juridiski izglitotu cilveku palidzet ar informaciju,ka sadu zemisku ricibu varetu ierobezot.Paldies.

profils 17.12.2014

Iespējams, ka varētu izrādīties interesanti un arī lietderīgi ievērtēt un izmantot informāciju un, t.sk., arī saistīto normatīvo argumentāciju, kas ir jebkuram iespējamajam interesentam brīvi pieejama interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Forumā", attiecībā uz konkrēto gadījumu - arī šajā w-resursā:

t.i. - aktuālajā diskusijā "Komunālie pakalpojumi (aprēķinu metodika u.c.)", sākot ar sekojošu komentāru:

ml, 05.03.2014., 00:17:05

Veiksmi Jums! ;)

A Aigars1974 17.12.2014

Paldies Jums lietotaj Profils, jo nu tadu nekaunibu pilnigi noteikti janoved lidz tiesai..Man pat prata nevareja ienakt, ka Latvijas Republika kas tads iespejams.Itka dzivojam civilizeta valsti, bet izradas ka ne..Skumji..

A Aigars1974 18.12.2014

Nu ko te piebilst, noskaidrots ir tiktal..ka namu parvalde klaji ignore Latvijas valsts likumdosanu, Viniem nau saistosi Latvijas likumi.Ja ari pec sodienas skaidrosanas ar viniem, turpinasies si nekauniga izspiesana, tad javersas pie likumdeveja.Ja likums seit netiek pildits, tad tas ir jo skumjak un tad jau Eiropas tiesam darbs ar Latvijas Valsti, kura izdod likumus, kuri netiek pilditi.

beine 18.12.2014

man pļavniekos Rīgas namu parvaldnieks par novembri šitā atsūta, :"ūdensapgade un kanalizācija, t.sk. ūdens paterins pec nodotajiem radītajiem ( te viss ir ok ) bet nakamais mani tracina lūk šis " ūdens patēriņa starpība 5.241 euro (mājas kopējā udens paterina starpiba 204.726m3 . blaviens, es nomaksaju katru kubikmilimetru, nahui man jamaksaa kaut kadi 5 euro pa citiem kuri neuzrada vai ja trubas tek garam kaut kur pagrabaa, taa nav mana vaina, jo katru menesi ir apsaimniekosanas nauda un planotie remontdarbi.

A Aigars1974 18.12.2014

Sodien biju atkal namu parvalde purciems, jo sanemot decemra rekinu vini vel pie visiem uzrekinatajiem udens zudumiem, iekases no manis par visiem skaititaju raditajiem.Atkartoju, skaititaju raditaji tiek nodoti laicigi, dazkart pat pirms noradita datuma no 25-27, kas nau skaidrs.Vini ari pasi atzina, ka ja ari raditaju merijumi tiekot sanemti tos varot nenemt vera, un uzgruzt dzivokliem so udens paterina starpibu pec namu parvalzu ieskatiem.Un ka tad ar decemra menesa rekinu kungi un damas, peksni tiek nemti vera visi radijumi ?Sadi tiek manipulets, ar raditajiem un zudumiem, pec butibas sanemot nekontrolejamas naudas plusmas.Visvairak man uzdzina dusmas apstaklis, ka censone pat iespurdzas, kad piemineju Dzivoklu ipasnieku likuma 10.punktu, tatad sis likuma punkts viniem ir labi zinams, bet uz Sia purciema nami neattiecoties!Pec vinu teikta nopratu ka busot vien jamaksa, jo musu valsti likumam nau nozimes un tas tiek klaji ignorets.Aprekinaju ari kopejo summu, par kuru sie darboni velas apzagt..veikli operejot ar Mk kabineta noteikumiem 1013.tie ir 221.95 euro gada laika.Paliek ari kauns par savu valsti, kuras likumi netiek ieveroti, un klaji piesmieti.