psihiatrs - tabletes

Dakteris Ivanovs pret depresiju un nespēju aizmigt izrakstija respasol un cikladol - ļoti kaitīgas tabletes pēc kuram sāka bojāties ķermenis, paliku veca, sākās briesmīgās sāpes, sabojājās nervu sistēma un sāku jūst to ko nevar pārnest

Z

B bandita 25.09.2013

Dakteris Ivanovs ir ļoti labs ārsts! Pašai ir palīdzējis smagas trauksmes un panikas lēkmju gadījumā.
Tas ir normāli, ka ar pirmo piegājienu nevar atrast īstās zāles, kuras uzreiz palīdz pacientam - tāpēc par to ir jāsaka ārstam un viņš meklēs jaunas, piemērotākas zāles, nevis uzreiz jāraksta te sūdzībās...

B bogdanovich.e.78 25.09.2013

Не придумывайте тут!! Я сама лечилась у доктора Иванова, и точно знаю что он с большой осторожностью выписывает лекарства, простого снотворного у него выпросить трудно, так что если он вам прописал циклодол, то есть достаточные основания, значит у вас не депрессия, а что то другое. При депрессиях циклодол не выписывают. Циклодол выписывают при болезни Паркинсона. А респаксол прописывают при деменции (слабоумие) и шизофрении. Вы скорее всего уже человек в возрасте и еще вы просто свой диагноз не знаете, и ухудшения здоровья у вас связаны не с таблетками, а с самой этой болезнью

donna b 25.09.2013

Paliki veca? A cik Tev gadu? Varbut vienkarsi uz kalendaru biezak jaskatas?

B bogdanovich.e.78 24.10.2013

donna b, не знаю как автор лечилась что стала старая, я вот уже у Иванова лет 15 назад лечилась но старой так и не стала )))