Pronoma.lv - Kvalitāte

Serviss varētu būt labs bet bet mašīna briesmīga stāvokli, ātrumkārba normāli neslēdzas, termostats beigts un mašīnā ir augsti, bagāžnieka vāku nevar normāli aiztvert un nerunājot par to ka patēriņš 1. 6 motoram pa šoseju sanāca 12. 5litri. Un lasiet līgumu, mašīnu jāmazgā pirms atdot savādāk nedabūsi savu drošības naudu atpakaļ (40 EUR) un vel čekus par degvielu radīt vajag. Neiesaku nevienam.

A avtoprokat Pārstāvja atbilde 16.10.2015

Sveicināti ! Jūs paņēmāt mašīnu uz vienu dienu, (Par mašīnu jūs samaksājāt 14 eiro ) Ja mašīna nebija kārtībā kapēc tad jūs nesamainijāt pret citu, jo parasti ja klientu mašīna neapmierina mēs to mainām. Klienti pirms Jums ar šo mašīnu bija apmierināti ( varat palasīt facebooka par mums un par mūsu atsauksmēm) un nekādas sūdzības nebijām saņēmuši .Kas atiecās uz degvielas patēriņu, ja jūs braucat ar 4 ātrumu nevis ar 5 pa trassi uz 120 km/h tad tā ir jūsu problēma . Kas atiecās uz drošības naudu spriezot pēc jūsu komentāra jums vinu neatgrieza ? ... Jūs melojat jo drošības naudu atgriezām!!! . un pēdejais pie mašīnas nodošanas jūs norādijāt tikai uz to ka bagāznieks slikti vēras ciet .uz ko mehāniķis jums atbildēja ka tā ir elektronikas problēma slēdzenē kura sastopas ļoti bieži šiem modeļiem ..
Ar cieņu!

I [email protected] 16.10.2015

negribu diskutēt uz šo tematu atbildušu tā:
nevajag izdomāt max ātrums bija 95 un 5 ātrums! 2800 apgriezieni. Braukts pa vakaru pie vecmammas ar sievu kura daudz nesver un mazo bērnu 8kg bez papildus kravas. kondicionieris izslēgts visu laiku.
nevajag izteikt fantāzijas par to šo tēmu, tur broblema ar termostatu mišana visu laiku augsta, apkure bija uz Hi un dikti gaja siltums. Deļ ta ari tāds patēriņš. Tapec atdevu to tik atri jo vajadzeja vel pagarinat uz dienu bet nevareju izturet tadu apetiti. Paņemu citu mašinu, par tadu pašu naudu man to atveda un viss idiali silti un 7 litri.

Par cenu jautajums atklats, ja palasit ligumu tur rakstits ja neizmazgasi no arpuses sods 15Euro un ja neizmazgasi iekspuse sods 25Euro. Pirmo reize redzu tādus punktus. Mana gadijuma es to pamaniju un patereju 40 min automazgatuve un 10 euro.
Es savu drošibas naudu dabiju, es nerakstu ka man neatdeva, bridinu lai cilveki lasa ligumu.

Ka piemers - pedejo reize brisele nemis mainu uz 3 dienam. Cena kopa bija 54 euro. Mašina bija opel astra van 2014 gada ar 14000 nobraukumu. Un dzīves liemenis tur daudz augstāks.

Latvijai protams vel talu līdz eiropas servisa kvalitatei bet tomer.
Paldies, izmantosim citus.

Tikai fakti!
Nobraukums par diennakti ir 328 KM un čeks TIKAI par 10 EUR!!Mistika, vai ne?-))
Auto jau nododa citiem cilvēkiem, viņiem viss strādā-)
Un protams cilvēki lasa līgumus, PIRMS tam, kad paņēma auto, tas ir normāli, nekādus zemūdeņu akmeņus nav!
Un ka piemērma mēs nedzīvojām Brīselē. Ja Jūs nav apmierināti ar dzīvošanu Latvijā, nu tad nav te ko Jums darīt.
Ar cieņu!

I [email protected] 16.10.2015

fakti: mišana bija divi čeki pa 10!!! skatāmies uzmanīgi un ir vel viens par 25 kuru diemžēl nevarēju atstat jo bija ar rekvizītiem.
kalkulējam: 10+10+25= 45 Euro / 1.08 (cena par litru) = 41.5 Litri / 3.28 (nobraukums dalits uz 100) = 12.65 L uz 100
Mistika, vai ne?-))

viņiem viss strādā-) - ne fakts bet minējums.

A avtoprokat Pārstāvja atbilde 16.10.2015

Nu ja, tie čeki bija uz rekvizītiem, bet tie nav-)))
Un ja, viens čeks sūknis NR 3, plskt 14 00, un otrs čeks sūknis NR 4, plkst 14 01-)))))))))))))))) Jūs esat Koperfilds-)))
Visu Jums to labu un jauku Jums dienu-))))))

Lai nebūtu neskaidrības-))

R ri4y 16.10.2015

Mani fascinē cenas par auto īri LV un ārzemēs Monaco auto īre https://www.sixt.com/php/reservation/offerconfig 660 Eur, LV cena https://www.ss.lv/msg/lv/transport/transports-rent/lux-class-cars-and-limousines/jhnem.html 1500 Eur, par šādu naudu Monaco var 3 dienas braukāt)))
Vēl piemērs no dzīves paziņa brauca ņemot mašīnu SixT kantorī LV, DE, Francijā un ASV cenu starpības fascinē:
LV brauca ar BMW 3 klases 2012 gada 91 EUR dienā
DE brauca ar BMW 3 klases 2014.gada 95 EUR dienā
Parīzē brauca ar BMW X1 2013 gada pa 110 EUR dienā
ASV brauca ar BMW 5 sērijas auto 2014 gada pa 65 EUR dienā.
Nav saprotamas cenu veidošanas politikas LV, Eiropā saprotams pielīdzināmas algām un ASV.
Latvijā grabažu var dabūt pa 15-30 EUR dienā, sporta auto no 1000 EUR
Attīstītajās EU valstīs jaunu parastās klases auto var dabūt cenā no 10 līdz 20 EUR diennaktī un sporta auto no 250 EUR
Par ASV nerunāsim, tur piedāvā auto no 10 līdz 15 USD, bet labāk nopērc pa 50 USD un vari braukt cik uziet, bet pa 50 USD tāds, kurš nodzīvos kādu nedēļu vai 1000 jūdzes, bet sporta auto no Eiropas kā Lambordžinī, Poršs, Ferarri var dabūt no 50 USD diennaktī

B BIBIS 29.12.2015

avto prokāts :D :D :D

K kaali 27.07.2016

avtoprokata attaisnošanās leksika ir briesmīga! Iesaku iziet biznesa komunikācijas pamatkursus pirms veidot uzņēmum tēlu internetā.

K Konstantin K 28.04.2017

1.Автомобили в ужасном состоянии,как внешне,так и технически,горят все возможные лампочки сигнализирующие о неисправностях.
2.Пока вы не заплатили деньги общение нормальное,предлагают доставку авто к клиенту итд.,но как только вы вычказываете претензии по поводу состояния авто как в техническом ,так и во внешнем плане,в процессе эксплуатации возникают вопросы или тех неполадки,то отношение со стороны этой фирмы переходит от грубого к хамскому.
3.По их договору должен только клиент,они ничего не должны клиенту и никакие пункты договора выполнять не собираются.
4.В договоре много уловок пользуясь которыми они любыми возможностями не возвращают залог.

Не советую пользоваться,люди не порядочные и фальшивые