www.sudzibas.lv Pro-Tehs Slikta attieksme

Pro Tehs - Slikta attieksme

Gribēju padalīties ar savu stāstu par apmeklējumu autoservisā kuram nosaukums skan skaisti un pat pārliecinoši Pro-Tehs! Varbūt nosaukums ir skaists bet apkalpošana mani gan pārsteidza. Tiešā vārda nozīmē pārsteidza. Tad nu mazliet iesākumam! Iegriezos servisā piegāju pie meistariem lai pieteiktu auto! Abi bija tik aizņemti, ka uz manu jautājumu kad varu pieteikt remontu acis neatrāva no datora tik noburbināja zem deguna, noprasot kas par auto un kādas problēmas. Atbildot sapratu ka attieksme pret klientu te nav pirmā vietā! Auto pieteicu bet protams pazvanot atteicu pieteikumu. Aizgāju uz blakus servisu ar nosaukumu zunda motors. Laipni pieņēma, apskaidroja gan izmaksas gan laiku kad būs gatavs auto! Biju gandarīts gan ar auto remontu gan par attieksmi! Nu tad visbeidzot jautājums jums, kā jūs domājat ar ko kungi bija aizņemti datorā servisā ar skaisto nosaukumu Pro-Tehs? Meklēja detaļas vai varbūt rakstīja dokumentus? Jūs neticēsiet! Spēlēja internetspēli kārtis! Paldies pro-tehs servisa vadībai ka jums ir tik "" izglītoti, meistari-pieņēmēji"" varbūt nomainiet nosaukumu uz kazino-tehs! Diemžēl neieteikšu jūsu pakalpojumus nevienam no draugiem!

20.02.2019

really? 20.02.2019

Neizdevusies reklaama!
Pie pilna prata esoss cilveks, pie tam ja vel atradis citu servisu un reali problemas nekadas nebija un nav, nesudzesies par otru servisu,kur pats pakalpojumu atteica,jo cilveki kartis datora speleja! :D :D

A aicis24 20.02.2019

Kā tu redzēji,ka kārtis spēlē?Pārāpies pāri letei,lai redzētu,kas ir monitorā?

в Ванно 21.02.2019

Работал там знакомый! Расказывал что мастера - приёмщики там забивают на работу! Начальству до звезды! Работает у них один нацык, так он зная руский спецом отвечает на латышком! Кантора та!

A aicis24 21.02.2019

Bet tu dzīvojot Latvijā nevari iemācīties latviešu valodu.Kapēc viņam būtu jāatbild krieviski, viņš tak neatrodas Krievijā.Tu esi vistīrākā vate,kura nespēj pat valodu iemācīties.