Prieks Tūre - Ceļojums

Šogad pirmo reizi nopirkām ceļojumu no Prieks tūre vienu nodārgajiem piedāvājumiem uz Bulgāriju ,viesnīca Čaika resort 4+,Atbraucām no ārpuses ļoti skaista,bet kad ierādīja vietu ,nummurs bez balkona un priekšā logam siena,aizgājām uz recepšen tad sākās piedzīvojumi,pieprasījām lai samaina nummuriņu,ko mums atteica diezgan rupji,Latvija ir pasūtījusi šādus apartamentu,un ko mēs gribot par tādu naudu,lai gan piedāvājumā nekas nebija teikts ,ar balkonu vai bez (braucam jau 8 gadus ceļojumā un mazliet pārzinām),bet lielākais pārsteigums bija,mēs braucam 3 kundzes ,kurām pāri jau 50 gadu,tad trešajam ceļotājam tika piedāvāts salauzts izvelkams dīvāniņš,tieši jāguļ uz dēļiem bez matrača,jau lūdazm lai samaina, bet viņi atbild nema,nema ne gultu ne matraču lieku tādā lielā viesnīcā.Pazvanījām uz Latviju lūdzām lai noregulē,bet nekādu izmaiņu nebija.Uzzinājām,ka,šī viesnīca ir ar ļoti nelabām atsauksmēm,beigās jau smējāmies ,viņai labi ja 2 zvaigznes var dot ,restorāns atbilda padomju laika ēdnīcai,galda piederumus vajadzēja vaktēt,visiem nepietika,kafiju dzērām no plasmasas krūzītēm,veļu pa 7 dienām nemainīja,.Nesaprotam kāpēc firma pārdod uz šo viesnīcu ceļojumus,jo no Latvijas bijām 7 cilvēki un bijām vienādi neapmierināti.Vairāk ar šo firmu nebrauksim

R ri4y 04.09.2015

Sen jau ir zināms, labāk pārmaksāt par 20%, ja nav naudas, t.i. to 20%, nav ko braukt! Un pašam nopirkt gan biļetes, gan arī viesnīcu rezervēt booking.com!

S sandra1985 05.09.2015

Laikam rakstītājs ir jauns cikvēks, viņam ir pofig kā aizbraukt un kur gulēt, braucam ceļojumos ne pirmo reizi un labi zinam un ar atlaidēm nepinamies, bet lai viesnīca nebūtu pat pietuvināta kaut vai 4 zvaigznēm, es domāju, ka šim cilvēkam neienāktu prāta.Starp citu mēs mazos ceļojumos braucam sen caur bukingu, bet tālakā ceļojumā vēlamies caur turfirmu, un tamdēļ ņemam un vēlamies labas viesnīcas ar labām zvaigznēm, vienmēr braucām ar lielu turfirmu, šoreiz paprovējām ar citu nu tā sanāca