www.sudzibas.lv Prieks Tūre dzēš ārā komentārus

Prieks.lv kuponu pārdošana - dzēš ārā komentārus

Prieks.lv portāls noteikti nav ieinteresēts, lai viņu klienti būtu informēti par viņu pārdotajiem pakalpojumeim. Kāda nozīme ļaut iespēju komentēt pakalpojumu, ja komentārus izdzēš. Es vairākas reizes rakstīju pa Sun City, bet skatos, pēc laika komentārs izņemts. Es tiešām pati izbaudīju uz savas ādas, kāds ir šis salons un ko viņu izpratnē nozīmē LPG masāža, šis salons tagad pilnu netu piebārstījis ar saviem piedāvājumiem, jo tā ir vienīgā iespēja, kā viņi var pastāvēt - uz pastāvīgiem klientiem viņiem nav ko cerēt, jo sniegtie pakalpojumi ir zem katras kritikas. Es par to vēlos informēt potenciālās klientes, kas, skaidrs, ka nožēlos savu pirkumu, bet prieks.lv tik turpina naski dzēst komentārus. Kur loģika un rūpes par saviem klientiem?

V

V Vineta05 25.10.2012