Premium Medical klinika - dr.Kristine.Azarjana

Es neiesaku dr.dermatologi Kristini.Azarjanu uz kosmetiskajam injekcijam.Man daktere veica Radiesse (1,5 ml) fillera injekcijas nazolabiala zona.Ir jau pagajusi divi menesi un es esmu loti neapmierinata ar specialistes darbu un ari ar Radiesse filleri.Pec injekcijam no sakuma bija uzpampums bet daktere man teica ka tas viss paries un galejo rezultatu vares redzet tikkai pec diviem menesiem.Uzpampums nogaja diezgan atri bet tagad kad ir pagajusi divi menesi ,varu pateikt ka rezultats ir briesmigs!Tajas vietas kur man veica fillera injekcijas ir lieli un cieti kunkuli,vinus var gan sajust kad parvelk ar pirkstu galiem par adu, gan ari vizuali redzet.Netalu no lupu kaktiniem ir tadi ka izcelumi,ka bumbuli,tas protams piedod noslidejusu lupu kaktinu efektu.Tad vel ir loti nesmuks efekts kad es smaidu,jo ir redzama asimetrija tur kur ir smaidu rievas,viena ir augstaka par otru.Un pats galejais ,ta krunka kura man ari vissvairak trauceja ir vel jo projam redzama!Par cik nedzivoju Latvija es nevareju aiziet pie dr.Azarjanas uz konsultaciju.Taka nacas man iet pie viena cita daktera no sejienes.Konsultacija man dr.pateica ka neko tur lidzet pagaidam nevar.Vienigais ir jabut lielai pacietibai un jagaida kamer sis filleris izvadisies pats par sevi no organisma.Tas var but pec gada,diviem gadiem,vai pat ilgak atkarigs no organisma.Sim fillerim mana situacija jasaka diemzel ir ilgnoturigs efekts.So proceduru es veicu Premium Medical klinika.Ceru ka vareju jums kautka palidzet,jo ja mes kautko nolemjam darit ,tad jau lai izskatitos labak,nevis vel sliktak neka ieprieks.Visu labu!

L lora_lii 16.04.2014

paldies par atsauksmi, bet īsti nesapratu, tas ir dakteres vainas dēļ, vai tieši filleru vaina?

K karina caune 22.04.2014

Sveiki!Pec cita daktera teikta vaina ir gan fillerim, gan specialistes fillera ievadisanas tehnika.Pa so laiku esmu bijusi vel pie kadas citas dakteres un vina man pastastija, ka ir loti daudz cilveki kuriem pec Radiesse fillera ievadisanas ir loti negativas blakus paradibas, pec vinas teikta esmu vienlidz ar mazakam problemam tikusi cauri!

D dzasaa 03.12.2014

Man ar dakteri Azarjanu gan bij laba pieredze 2 reiz . Preparāts bij Juvaderm un dakterīte strādāja akurāti un kvalitatīvi, arī dūriena vietiņas nebija īsti redzamas un ātri sadzija. Mums pašām jāapzinās riski un arī atbildība.

L Lunden 30.09.2016

Ļoti interesanti kur un pie kāda daktera jūs pēc tam aizgājāt?! Jo labs dakteris jums pateiktu, ka ir speciālas injekcijas, kas filleru sadala un tas izvadās.