www.sudzibas.lv Premier Bezatbildīga izturēšanās pret darbiniekiem.

liad Baltia SIA, Premier - Bezatbildīga izturēšanās pret darbiniekiem.

Iestājos darbā tur ar cerību savienot ar skolu, ar to problēmu nav, savienot var, bet ir citas lietas, kuras lika man aizskriet no turienes prom jau pēc dažam lietām. Līgumā ir nepatīkams punkts, kuru es šeit nerakstīšu, bet tas ir visai nepatīkams darbiniekam, tāpēc obligāti jālasa līgums. Tas nav vienkārši veikals, kur pērk-pārdod, preces ir burtiski jāuzspiež pircējam, pat ja viņš tās negrib, jādara viss, lai cilveks to preci nopērk un burtiski jāuzbāžas. Tāpat arī jāstrādā par klaunu un jāiesaista cilvēki tajā veikala, jo tāpat iekšā neviens tur neiet. Galvenā meitene, kas sastāda grafiku, ļoti skaisti runā, spēj apburt ikvienu un var likt tev nopirkt gaisu, bet tiklīdz viņiem kaut kas nepatīk, tur jau izlien īsta čūska. Grafiku sastādīt šī meitene neprot, esmu zvanījusi neskaitāmas reizes, beigas viņa atsūta īsziņu 23:00!, kad es jau guļu, kur es rit strādāšu. Citreiz neizraksta vispar un beigās palieku vainīga es. Tāpat arī jauc galvu, saka, ka šodien man ir apmācības, pēc tam pārdoma, saka, ka jābrauc uz darbu. Atbraucot uz darbu 14:00 man saka, ka man ir apmacibas 16:00 un ka ES kaut ko sajaucu. Tad, kad beigas jau rakstīju atlūgumu pēc dažam dienam, tā jaukā meitene pēkšņi pārvērtās par čūsku un sāka man piedāvāt "palīdzību" iemācīties izmantot telefonu, ka "ja es nemācētu izmantot telefonu, es arī rakstītu atlūgumu, tev varbut pasniegt privātstundas?". Jebkurā gadījuma, briesmīga vieta, nezinu, cik bezsirdīgam cilvēkam ir jābūt, lai izvilktu visu pensionāru naudu (jo uzķērās uz to visu tikai omes), morāli likt tām domāt, ka viņas nav slaistas un ka viņām obligāti jāpērk tā kosmētika, kas, starp citu, maksā 100€ un uz augšu

N

T Tong Po 18.01.2017

Izklausās pēc MonPlatin / 24Karat

A Anastasija11 20.07.2018

Tas viņi un ir. Gan MICABELLA pieder viņiem.

Gan Premier

S SigitaSS 18.01.2017

Es šajā kantorī strādāju pirms gada. Noturējos 2 nedēļas. Nevarēju izturēt to Diānu un Kseniju (rižo).
Tajā laikā vēl tīri normāli laicīgi iepriekšējā dienā paziņoja,kurā veikalā strādāšu.
Jā, tā cilvēku ievilināšana veikalā ir briesmīga padarīšana. Šajā amatā vēl uzzini,ka visu savu dzīvi esi nepareizi izstiepis roku, tad nu to arī māca.
Vispār žēl to cilvēku,kas tur strādā. Šāda darba vieta normāli norūda darba tirgum

C citrons12345 26.06.2018

Jā. Pilnīgi piekrītu par Diānu. Man arī bija problemas ar grafiku. Atrak par 22 vakarā nesagaidiju kurā veikalā es strādāšu un cikos.

Diāna Pšeņičņikova?

M Miss A 10.09.2018

Ja Diana Pahenichnikova’Es stradaju ar Vinjem lidosta’Gratiae’traki’aizeju pec 3 meneshiem’Diana telli Bossu’Julijs ari trakais virietis’grafiks shausmas’vajadzeja stradat ilgAk neka tava mainja’par to nemaksa’es Viennmer stridejos’daudz jau is nema in neviens Nepalika

A Anastasija11 23.11.2018

Jā.. Zini menedžeri, kura strāda tc galleria rīgā? Tāda Natālija) Uzmini viņas uzvārdu)) Arī Pšēņičņikova)) un Diāna ir viņas meita. Kā arī tur strāda Diānas vīrs (neatceros vārdu), gan vēl māsa Tatjana Poberežeca, kura strāda ofisā) Īsumā PREMIERĀ vada freaks dinastija)

A Armands Ozoliņš 19.01.2017

Drizak izklausās pēc micabella. Tur arī bija Diāna kas tēloja lielo bosu.

N No one 19.01.2017

Izskatās, ka tiešām runājam par vienu un to pašu cilveku, jo vārds sakrīt :)

S SigitaSS 19.01.2017

Micabella un Premier pieder vienam un tam pašam cilvēkam. Tā Diāna pa abām firmām bojā gaisu

Taisnība!

M Miss A 10.09.2018

Ja’premier’micabella’gratiae lidosta’vissur Diana’par bossu Es vinju nesaucu’vienmer stridajes’vinja psihologiski push up’doma ka vinja gudra’ Tur stradat ir kauns tapec ka 1 tu saki vienu cenu’pec tam vel mazak un mazak’bet lai tikai nopirka’lidosta vispar bija traki stradat’katru Sekunde zvans no Diana vai Julija’pec tam dzirdat ka uz tevim kledz’un vel sak ka tu neej majas pec savas mainjas

J jogijs17 19.01.2017

Kārtējais krievu kantoris.

A anastasia.weis 13.02.2017

stradaju tur ~ 4-5 gadus atpakaļ un bija tada paša lieta. kad atnacu man teica divas nedeļas kamer es macos pardot šos meslus kurus viņi sauca oar super kosmetiku (minimali 50ls par mazu kreemu) man bus stundas likme.un tipa pec tam man bus tikai procenti no tas summas uz kuru es pardevu dienaa.
stradaju tur aptuveni 3 nedelas un pec tam atrisinaju ka vairs negribu tur stradat un vel ilgu laiku mani meginaja parliecinat ka man ir vajadzigs sis darbs. un galu gala es sanemu 25lati par ~4 nedelam. jo ka izradijas stundas likme tiek atcelta no pirmas pardosanas briža. (interesanti ka tur meitene pardeva kremu un atdeca man naudu lai es noliktu kasee un tas skaitas ka mana pardosana) un neviens par to neko neteica.
un koroče tur vēl ir daudz sausmigas lietas.
kad es jautaju ko stastit un kas vispar ir sis vai cits produkts man atbildeja ka ko gribi, to var stastit visas preces ir superigas ar super miniralvielam utt. dažreiz kad "konsulteju" cilvekus viniem uz ada radijas alergijas reakcija uz kremu. kategoriski neiesaku tur kaut ko pirkt

A Anastasija11 20.07.2018

Es tagad šeit strādāju. Briesmas. Šeit viena pārdeva šampūnu pret matu izkrišanu vīrietim ar kailu galvu.. par iedomīgi cenu...

C CherryBlossom 12.08.2018

Lūdzu, skrējiet no viņiem prom!

Strādāju pie viņiem, visu to laiku tikai raudāju, jo menedžeri kliedza. Man bija tikai 17 gadi un es reali ļoti baidījos, jo dažriez arī bija draudi no viņiem: "kamēr uz 100ls nepardosi, mājās neiesi"

M Miss A 10.09.2018

Es nezinu Kursh vispar ar vinjam var stradat’lidosta traki’ Un tagad izzinaju par premier mirabella’tas pats’Diana un vispar shads darbs salauzija manu nervu sistemu’un pat vel ir Julijs Kursh tads solidons virietis in atver savu mute ‘kliedz ‘un saka Es tikai maciju ka vajag

A Arturs Redlihs 21.02.2017

Bet man gan tur viss patika. Kosmētika ir pādārga,bet laba.

K kosmossk 27.03.2018

Šī Premier kosmētika Izraēlā nemaksā pat pusi no šīs summas par kuru tirgo "muļķiem" Latvijā.
Cik jābūt stulbam lai to pirktu, pie tam tās pārdevējas ir tik debilas, uzmācās, blenž sejā, komentē savām prāta spējam atbilstoši. Man atstāja ļoti sliktu iespaidu. Un tad brīnās, ka visi iet garām viņu veikalam.

C citrons12345 26.06.2018

Viss kas tur maksā 100 eiro pēc atteikuma pirkt tiek piedāvāts par 50 un sasola bonusus. Tas liek domāt kāda vispār ir patiesībā šo produktu vērtība.. cilvēku šmaukšana. Pati tur stradaju un esmu ari lietojusi

M Miss A 10.09.2018

Cherry ‘kur jus stradajat? Pie vinjam? Jums 17’bet man 32 bija un raudaju’tur tiesham traki