Pieaudzejamie mati - krapniecība

Apmēram 3 janvāri es no ZIP.LV pasutiju pieaudzejamos matus.. viss bija ok. lidz bridim kad konta vajag ieskaitit viņai naudu par matiem. Ieskaitu un vina mēnesi vilcina laiku un neatsuta matus.. tagad jau pagajis mēnesis un vina neliekas ne zinis par manu pasutijumu..
no sakuma aizbildinoties es jau izsutiju.. tad pēc 5 min raksta ess vēl neizsutiju un ta menesi. lidz bridim kad vienojamies ka vina ieskaitis naudu atpakaļ.. tagad interesejos par to kad tad ieskaitis vina neceļ telefonu un uz izzinam ari neatbild..
šadus cilvēkus toč gribetu nosist par krapniecibu.. Vēl pati vina uzskata ka vina nekrapjas..

TO CILVĒKU SAUC RENĀTE PUGACOVA..
TELEFONA NR. 26730377 29319915

Es bridinu, jūs cilvēki neuzķerieties uz šadiem cilvēkiem .. Kauns paliek par tadiem vienas valsts tautiešiem kuri nodara tadas nelietibas ar krapsanu vienas valsts iedzivotajus.... :(

P PeterisU 01.03.2013

Arī viņa mēģināja apkrāpt, tikai ar telefonu.
Tagad viņai arī ir numuri 29692531, 27817904

D Dzhana 08.03.2013

Pastastiet lūdzu kā viņa gribeja apkrapt ar telefonu? Mani interese šis numurs 27817904

Arī viņa mēģināja apkrāpt, tikai ar telefonu.
Tagad viņai arī ir numuri 27817904

D Dzhana 08.03.2013

Šodien ta Renate Pugacova tel.num.27817904 gribeja mani apkrat, Bet man paveicas ka ieskatijos sudzibas.lv.Te es ievadiju viņejo numuru un sapratu.Viņa man uzrakstija SMS ka piedava telefonu apmaiņu ar manu piemaksu uz viņejo Apple 5.Viņa man prasija lai es viņai nosutu savu telefonu pa pasta staciju un naudu 120 latu apmēra.Tad viņa it ka man nosutis savu telefonu.Vot ta..

P partaisnību13 20.11.2014

Lūdzu atsaukties, visas tās personas kuras, šī meitene ir apkrāpusi, iespējams ka visi kopā mēs spēsim viņu atrast, un atgūt savu naudu. :)
Jo diemžēl Latvijas likumdošana un varas iestādes, neņemās ar šādām lietām, tāpēc iespeājms mums pašiem ir jāķeras pie lietas, un jāpārmāca šis meitēns.

D darta25 24.02.2016

Mani vina apkrapa. Zinu kur dzivo;)

N nick21273 09.04.2015

man ar sito skuki ari sanaca problemas.. gribeju pasutit apavus.. viss ok lidz bridim, kad parkaitiju naudu un tad vina saka chakareties.. gaju uz policiju, bet tur nekas ipass nerisinajas uz prieksu.. vina man pat bija viltojusi bankas izdruku lai pieraditu ka esot man naudu atsakitijusi atpakal, bet nedaudz vina pielava kludas.. beigas panemu un sis pabiedeju, ka eju raxtit iesniegumu uz tiesu un tad tik tiesam vina nobijas un naudu atsaitija atpakal.. un tad vina man parmeta ka winai esot bijis spontanais aborts del manim.. vnk tik chakare cilvekus..
welek policija man pateica ka vina chupojoties ar cietumniekiem!
Esiet pratigi!

E eliina63 09.06.2015

Diemžēl arī es esmu uzķērusies. Nosūtīju viņai fotoaparātu, deva goda vārdu, ka pārskaitīs naudu tiklīdz saņems. Esmu palikusi bez fotoaparāta un bez naudas. Viņas Nr. 25340751.