www.sudzibas.lv Picu darbnīca Slikts serveris, nelaipni darbinieki, nelietojams produkts

Picu Darbnīca SIA - Slikts serveris, nelaipni darbinieki, nelietojams produkts

Pasūtīju picu līdzņemšanai, atbraucot mājās, izrādījās, ka to lietot nav iespējams, jo tās pamatne ir sadedzināta. Zvanīju uz picēriju, ko man iesākt ar tādu nelietojamu produktu, uz ko saņēmu atbildi, ka neesot laika ar mani runāt,lai reģistrēju savu pretenziju uzņēmuma mājās lapā...un??? Kad atgriezos picērijā, darbinieks grozīja to jautājot, kas par probēmu, kad norādīji,ka pamatne ir sadegusi, raustīja plecus...nezinot kā tā sanācis, ne atvainojās, ne mēģināja kācitādi novērst manu sašutumu, piektdienas vakars sabojāts

S Scrotum 03.12.2016

Kura tiesi picerijaa tas bija noticis????
Vajadzeja nomet to picu darbnieka purnaa...

S Scrotum 03.12.2016

Ja, un paradiet lūdzu foto ar čeku arī. Manuprāt, vadzētu atsutīt šīto sudzību picu darbnīcas vadībai.

S Sandis Filonenko 06.01.2017

pasutiju picu teica stundas laika bus atveda 2h stundu nokavesanas piedegusu un godigi sakam pretigu!!! neiesaku un pats nekad nesutisu fuii sabojats vakars!!