www.sudzibas.lv Picērija "Itālis" Brīdinu darba meklētājus!

Picērija "Itālis" - Brīdinu darba meklētājus!

Brīdinu turpmākos darba meklētājus! Izvēloties darba piedāvājumus, skatieties uzmanīgi līgumā minētos punktus!
Jums būs jāpilda pilnīgi viss, ko Jums liks! Algas maksā uz rokas un neizsniedz nekādas, tā saucamās "algas lapiņas" un naudu neskaitīs uz bankas kontu. Nav iespējams uzminēt kāda ir Jūsu alga.
Atvaļinājums ir pieejams 2 nedēļas un tas ir bezalgas!
Un iespēja pastāv, ka Jūs neko tā arī nesaņemsiet, laužot līgumu, darba devēja, paziņos, ka viņai šobrīd ir grūta situācija, Jums tiks piezvanīts, bet Jūs zvanīsiet un saņemsit to pašu atbildi, ka naudas nav. Jums piezvanīs tad, kad piezvanīs un Jūs neziniet tas būs pēc mēneša, gada.
Un to, ka alga pēc likuma ir jāsaņem pēdējā dienā, tas tiek ignorēts!

N

U uzzy 21.01.2013

Tad uz priekšu uz attiecīgajām iestādēm! Jo daži te minētie punkti nu nekādi nevar būt ignorēti...

A [email protected] 01.09.2014

VIS