www.sudzibas.lv Lulū Pica Пищевые отравления

Pica Lulū - Пищевые отравления

Пицы LULU привозят упакованными в картонные коробки из прессованной утилизованной бумаги из мусорных отходов:выкладывая без подстилки прямо на старую вонючую поверхность размокающего картонаSaskaņā ar Jusu iesniegto sūdzību, nosūtu ziņojumu par veikto pārbaužu rezultātiem kafejnīcā Čili Pizza, Duntes ielā 19a, Rīgā. Pārbaude tika veikta 06.08.2011. Pārbaudes laikā uzņēmumā tika konstatēti: higiēnas prasību pārkāpumi (iekārtu, ierīču un aprīkojuma virsmas nav rūpīgi tīrītas); bāra zonā ledusskapī, kurā atradās žāvēti gaļas produkti, netiek ieverta to uzglabāšana atbilstoši ražotāja noteiktajam; a/iekārtās uzglabājās produkti (uzņēmumā gatavotie), kuriem beidzies derīguma termiņš.

T Točno 20.10.2011

Točno, visas lepjoškas bija sapuvušas, ar tārpiem.