Pēteris no Purkšķu ielas - Slikts serviss

Pēteris no purkšķu ielas 16, dzīvoklis ar tām rozīgajām durvīm un spalvaino rokturi vienreiz piegāja pie publiskās tualetes sasmakas ielā pie edaurda piržāna garāžām un skaļi nosaucās "es zinu, ka tu kakā"! Tautieši, aicinu sodīt pēteri ar 23 pletnēm pa pliku dibenu!

I Ilze Cīrule 02.01.2017

Tu aizmirsi pieminēt ar kādiem brūniem flomāsteriem viņš zīmē savus grafiti, mūsu kāpņu telpā. Sivēns tāds!

K kartupelis2 02.01.2017

Tvaika ielā brīvā interneta diena?

Z Ziedonis Žaunītis 02.01.2017

Nē, neuzminējāt, tur šodien ir kartuepeļu biezputra !

Q Quaatro33 02.01.2017

Ja domā doties strādāt uz ārzemēm caur šo firmu Westflex jeb tagadējo Duitch Recruitment padomā divreiz

C critical thinker 02.01.2017

Cik tev gadiņu? Novēlu ātri pieaugt. Lasi labas humora grāmatas, lasi/skaties internetā.

Z Ziedonis Žaunītis 02.01.2017

Lasu ļoti daudz pilnveidojošas literatūras ! Gadiņu pulka, apritēja 62 un ziniet, pat veseli ! Un cik Jums gadiņu, vai arī esat iesaistīti Pētera nedarbos ?

S SIA Blusu Fredis 02.01.2017

Labdien!
Mūsu uzņēmumā nav Jūsu sūdzībā minēto darbinieku, lūgums, nekavējoties sazināties ar mūsu uzņēmumu, lai atrisinātu situāciju, kas aprakstīta Jūsu sūdzībā. Pretējā gadījumā būsim spiesti griezties tiesībsargājošās iestādēs, par neslavas celšanu un nepatiesas un apmelojošas ziņas publicējošu personu saukšanu pie atbildības.
Ar cieņu, Alfrēds Blustenieks.

C critical thinker 02.01.2017

galvenais, ka pašam/pašai prieks...