www.sudzibas.lv Persona Tour Большой тур в Хорватию

Persona Tour - Большой тур в Хорватию

Из плюсов могу только указать профессионализм водителей, хороший транзитный отель в Польше и само местечко в Хорватии - Клек.
Битком набитый автобус (68 человек группа), неработающий кондиционер, безобразнейший гид - Жанна. Жанну, похоже, от недостатка кадров, взяли в каком либо из баров улицы Пернавас. Косноязычная безразличная дама, абсолютно не любящая свою работу. В итоге, все экскурсии сводились к 15-ти минутному забегу по городу и посещению какого-нибудь кафе. Зато на дегустации химических ликёров на рецепции она была в своей стихии, как рыба в воде.
Поездка с данной фирмой может понравится людям, которые не имеют элементарного представления о качетве поездок за границу!

N

A Aigars00 03.10.2012

Kā var rakstīt TĀDU!?Vai tiešām vieni idioti (nevaru citu vārdu piemeklēt) šeit raksta? Nopērk braucienu par 200Ls uz Horvātiju, Bosniju, Melnkalni uz 11 dienam (taču paskatieties, par cik citās aģentūras ir TĀDI braucieni!!!+papildus izdevumi) un gaida, kad viņiem bus VIP aptekalēšana!!!
Mēs arī braucām šajā braucienā, tikai citos datumos. Starp citu, mūsu grupā bijām 120 cilvēki - 2 autobusi. SUPER plezīrs-SUPER atslēgšanās no ikdienas!!!Nu, nevajag brauk uz Balkāniem, ja esat tādi snobi, mākslas un vēstures pazinēji!Priekš tam ir citas Vecās pasaules valstis!!!Tur māksla, tur muzeji!!!
Balkānu tautu viesmīlība varbūt reizēm nezin robežas, bet tas arī mums patīk!!!Jā- kāds ar glāzīti stāvēs gandrīz visās vietās, kur piebrauks tūristu autobuss - un kas tur slikts??? Nekādā Francijā tādu pat iedomāties nevar!
Tieši par PERSONA TOUR neko sliktu nevar teikt, viss solītais tika izpildīts. Nekādu papildus samaksu ne par ko neņēma, varēja pat atteikties no kādas ekskursijas (ietaupot naudu) un to dienu pavadīt jaukajā Klekas pludmalītē. Par grupas vadītāju Žannu neko sliktu nevaram teikt - pietiekami profesionāls gids. Informācija tika sniegta divās valodās (tas tiem nacionālistiem zināšanai) gan ceļā, gan uz vietas! Kas attiecas par autobusiem, tas tiesa - P R O B L Ē M A !!!Bet tā nav konkrētās tūrfirmas problēma, bet gan visas Latvijas autobusu parka problēma! Veci lūžņi ir visur!!!Mēs esam braukuši ar lielāko daļu Latvijas tūroperātoru un neko daudz labāku nepiedāvā neviens!!!
Ja būs vēl kāds interesants piedāvājums nākamajam gadam, noteikti brauksim ar PERSONA TOUR !!!

P Pasulesapceļotāja 01.09.2013

Zema cena nav attaisnojums nekvalitatīviem pakalpojumiem!!! Apsolūti nekaunīga firma! Sasola un neko nepilda! Starp citu, viņu mājas lapā atsauksmes vismaz latviski raksta kāds no darbiniekiem, visās atsauksmēs vienādās kļūdas, un no malas tā nemaz nevari pievienot atsauksmi.

L Ludmila Luch 29.08.2014

Большой тур по Черногории 13.08.2014. Фирме " Persona tour" большое спасибо за прекрасный отдых все обязательства перед туристами выполнила. Важную роль в нашем прекрасном отдыхе по Черногории, определил высокий профессионализм гида Виолетты!!!
У нас большой опыт автобусных путешествий, встречались не плохие гиды, но Виолетта - это чудо!!!
Виолетта обладает очень глубокими знаниями истории и культуре о Черногории, а также странах, которые мы пересекали транзитом. Всю информацию нам была преподнесена с душевно, с интересными историческими фактами и легендами.
Все 12 дней мы были окружены вниманием и заботой, на каждую нашу просьбу или вопрос, Виолетта всегда любезно отзывалась.
Огромное, человеческое СПАСИБО ВИОЛЕТТЕ!!! за наш чудесный отдых!!!
Также нельзя не отметить отличную работу водителей - Гунарса и Дзинтарса!

A Aleks Besklubenko 25.09.2016

Прекрасные воспоминания и впечатления от нашей поездке в большой тур по Хорватии (08.09.16 -18.09.16.) особо хочеться отметить работу гида Аэлиты и наших водителей !!! За это им персональное БРАВО!!! Народ был собран разношёрстный и наш гид со всеми справилась и я думаю угодила. Мы всегда получали исчерпывающую информацию и ответы на наши многочиленные ответы!!! Огромное СПАСИБО за чудесный отдых! Будем и впредь с Вами сотрудничать!!! С уважением Алексей и Светлана !!!