Permanent make up by Juta Valdmane - Loti slikts darbs(

Bilde jau ir pec korekcijas. Vienkarsi ka ir uzstaisita forma, krasa( ka man uzstaisitu cietumaa), viss ir pilnais ***. Loti zel ka man ta sabajoja seju( tagad meklesu vietu kur var to visu nonemt( neiesaku nekad. Patikama meitene, bet vispar nemak stradat.Pirma bilde manas uzacis pirms permanenta makeup, otra pec vinas darbas. Ja gribat lai Jums sabojatu seju par 180 euro, drosi varat iet.

M Markizas 21.12.2018

Pirms

M Markizas 21.12.2018

Pec

really? 21.12.2018

Normaalas brezneva uzacis tagad :D :D

Z zita2 21.12.2018

Viss ir labi, tik varbūt tava āda nepieņem krāsu? Forma izskatās pareiza. Tik blāvi...

A Andris Johansons 22.12.2018

A kas bija vainas pirms, ja jačakarē seja ar permanento?

P PMmakeup 16.02.2019

vai Tu griezies pie manis atkārtoti? Es patiešām neesmu nekādas pretenzijas sañēmusi. Visu var atrisināt! Ir klientes, kam āda vienkārši nepieñem labi krāsu! Izstiepies vai saraujies, bet rezultāts var nebūt iecerėtais. Es strādāju ar vienām no pasaules atzītākajām krāsām, vācijā ražotām, kas pat dod savu garantiju, ka uzacis ar laiku nepaliks sarkanas utml. Nekad neesmu atteikusi savu palīdzību un bezmaksas 3. Reizi ja tāda ir vajadzīga.