www.sudzibas.lv Paus Konsults zaudēja tiesā

Paus Consults - zaudēja tiesā

Biju neapskaužamā situācijā - kādu laiku nebija naudas, ko maksāt kredītdevējam. Lietu nodeva Paus Konsults. Tika uzskruvēti procenti. Lieta tika līdz tiesai. Nolēmu vērtsies pie jurista un samaksāju par to 300 latus. Rezultāts - Paus Konsults tiesā zaudēja un tiku atbrīvota no procentiem, līgumsodiem, kopsummā 3000 Ls. Iesaku visiem, kam problēmas ar kredītiem, konsultēties ar juristiem un nemaksāt neko piedzinējiem!

L Likumsargs 14.08.2011

Urā! Ir vēl viens, kas Paus Konsult nolicis pie vietas!!!
Es pret šo kompāniju esmu vinnējis vairākas tiesas prāvas!

L Likumsargs 14.08.2011

Visiem, visiem, visiem!
Latvijā nav noregulēta likumdošana par parādpiedzinēju darbību un tāpēc tie piedziņas izdevumi, ko viņi prasa ir NELIKUMĪGI! Pēc Civillikuma piedziņas izdevumi parādniekam ir jāmaksā TIKAI pēc tiesas sprieduma, kamēr tiesas sprieduma nav, parādniekam nav jāmaksā ne piedziņas izdevumi, ne klienta izdevumi!
Klients, kas ir pasūtījis pakalpojumu pie piedzinēja, jau ir apmaksājis visus piedzinēja izdevumus.
Un vēl: NEKAD neskaitiet naudu uz parādpiedzinēja kontu, tikai kreditora kontā skaitiet naudu!!!
STUDĒJIET LIKUMUS UN LOĢISKI DOMĀJIET! TAS SAGLABĀS JŪSU NERVUS UN UN FINANSES!!!

T Tāir 14.08.2011

Tas ir likumīgais rekets!

T Tele 2 labāks 16.08.2011

Iesakiet kādu juristu cīņai ar šo kantori.