www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Torakālās ķirurģijas nodaļa – diagnostikas dokumenti

Stradiņa slimnīca - Torakālās ķirurģijas nodaļa – diagnostikas dokumenti

Iesaku pacientiem pirms izrakstīšanās no nodaļas pieprasīt no ārstiem diagnostisko izmeklējumu rezultātus, jo vēlāk šos dokumentus, visticamāk, tā arī neizdosies saņemt. Ja pacients, izrakstoties no nodaļas, vēlas saņemt viņam veikto izmeklējumu rezultātus, viņam tiek atbildēts, ka ar izmeklējumiem viss esot kārtībā, un ka līdz ar to pacientam šādi dokumenti vispār neesot vajadzīgi. Taču gadījumos, kad pacientam vēlāk ir nepieciešams precizēt diagnozi vai tad, ja cits ārsts vēlas pārliecināties par diagnostikas rezultātiem, konkrēto dokumentu neesamība neļauj noskaidrot, uz kādā pamata pacientam tika noteikta diagnoze un vai šāda diagnoze tika noteikta pareizi. Neskatoties uz šiem apsvērumiem, pacientam pie izrakstīšanas tiek liegta iespēja saņemt veikto diagnostisko izmeklējumu dokumentus un vienīgais, kas tiek izdots uz rokas – īss standarta izraksts ar drukas kļūdām, kuras ir redzamas pat terminoloģijā un diagnožu nosaukumos. Vēlāk, pacientam zvanot uz nodaļu un mēģinot atrast iespēju tomēr saņemt nepieciešamos dokumentus, tiek saņemta atbilde, ka par viņa dokumentiem šeit neviens neko nezina, var arī ar pacientu vispār atsakās runāt.

D

M Marfuša 07.09.2014

Vecais Bašķo tanī nodaĻĀ PATIESI IR RUPJŠ UN NICINOŠI UZVEDAS PRET PACIENTIEM!!!Sen tanī nodaļā prasās pēc pārmaiņām!!!