www.sudzibas.lv Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca Naudas izkrāpšana par nepadarītu darbu

Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Naudas izkrāpšana par nepadarītu darbu

Labdien!Vēlos vērst jūsu uzmanību par notiekošo sia "Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā". Tā nu 2015. Gada 17. Jūlijā sabiju šajā iestādē ar savu sāpošo zobu. Nogaidīju rindā vismaz 3 stundas, un tad nu beidzot pienāca mana kārta iet kabinetā. Ieejot kabinetā, apskatot sāpošo zobu, dakteris mani aizsūtīja veikt rentgena uzņēmumu, atnākot atpakaļ, viņš viņu pētīja minūtes 5, izskatījās, ka neko nesaprot, jo jautājot ko viņš redz es īsti saprotošu atbildi nesaņēmu, tas laikam tāpēc, ka izskatījās pēc praktikanta, kas tikko pabeidzis skolu, un ir tikai teorētiskās iemaņas. Pēc tam viņš beidzot ķērās klāt. Paurba man to zobu, it kā kaut ko tīrīja, jo sāpe bija saistībā ar iekaisušu kanālu. Process bija īss, tikpat īss cik summa ko viņš man uzcepa ātri 63 EUR. Turklāt palaida mani mājās ar atvērtu kanālu, un teica, lai nākot atkal rīt, piekodinot, lai dakterei saku " lai pabeidz iesākto, viņa sapratīšot". Es no tā neko nesapratu! Vienīgais visu atlikušo vakaru domāju, kā mani palaida mājās ar atvērtu kanālu, kur var tagad tikt iekšā simts un viena infekcija, arī maniem radiniekiem bija šoks par to, un par it kā padarītā darba skaisto summu.Tā nu pienāca nākamā diena, devos atkal uz to pašu slimnīcu, ierodoties šoreiz rinda vēl garāka bija, sēžot rindā pārtvēru dakteri, un stāstīju vakardienas notikušo, viņa īsti nesaprata daktera nodoto vēstījumu, un teica, lai tik sēžu rindā, un taisīsim ciet. Biju šokā, daktere neko nejautājot, var uzreiz tādu diagnozi noteikt, laikam rentgena acs viņai. Katrā ziņā sapratu, ka ir jāsēž atkal rindā, un jāgaida, kad taisīs ciet, saprotu, tas bija domāts zobs laikam!Laiks gāja, bet mani māca bažas par notiekošo ārstēšanu šeit. Palika pat bail par to kas mani sagaida, un kāda summa man vēl būs jāmaksā. Izdomāju, ka jāmeklē cita ārstniecības iestāde, intuīcija nelika mierā, ka ārstēšana šeit slikti beigsies. Sazvanījos ar sia " Denta Klīnika". Tur noskaidroju, ka varu braukt uzreiz, un mani uzreiz arī paņemšot. Devos uz turieni. Tur mani sagaidījās, kā bija norunāts. Apsēdos krēslā, un sāku dakterim stāstīt notikušo, parādīju rentgena uzņēmumu. Pirmais, par ko viņš jau bija izbrīnīts, par atstāto kanālu vaļā, tādēļ nojautāja vai ārsts bija vecs vai jauns, jo zinot, ka agrāk esot bijuši tādi uzskati, ka labāk esot vaļā atstāt, bet tagad jau sen jaunos apmāca, ka tā darīt nevajagot. Uztaisot rentgenu, gan viņam, gan man bija šoks. Vakardienas jaunais dakterītis neko neesot izdarījis, paurba, bet neko vaļā neattaisīja, viss kā bija tā bija. Tātad tajā brīdī sapratu darbs nav izdarīts, bet nauda paņemta, jutos apkrāpta. šajā iestāde dakteris man veica sākotnējo rentgena uzņēmumu, pēc tam rentgena uzņēmu ar ierīci izurbtajā caurumā, ka tikai tagad viņš ir ticis klāt un atvēris iekaisumu, iztīrīja, salika zāles iekšā pēc tam vēl izrakstīja antibiotikas, lai iekaisums ātrāk sadzītu, aizvēra pagaidām ciet to vietiņu, lai neiekļūst infekcija, un sīki izstāstīja ko esot izdarījis, un kas man jādara pēc tam. Arī izstāstīja, ja zobiņš būtu aizvērts tad laika gaitā būtu palikusi bez zoba, kas sākumā kļūtu melns un tad vienkārši vairs nebūtu. Aizmirsu piebilstu, ka sabiju kabinetā kādu stundu ja ne mazliet vairāk, un par to lielo darbu samaksāju 50 EUR, domāju jūs atšķirību sapratāt, tāpat kādēļ jūtos apkrāpta. šī pirmā vizīte bija pilnīgi lieka, un izmesta nauda vējā. šīs iestādes vadītājiem vairāk vajadzētu sekot līdzi saviem praktikantiem, un vai vispār tādus var nodarbināt pie pacientiem. Manas domas ir krasi mainījušās par šo drausmīgo iestādi. Krāpnieki, un nekas vairāk. Tāpat, kā attieksme vienaldzīga. Un tādas domas ne tikai man, bet arī maniem apkārtējiem līdzcilvēkiem, un sia " Denta Klīnika" dakterim, kas bija šokā par ārsta profesionalitāti, un izteica daudz nosodošus vārdus par šī daktera iemaņām.Iesaku jums, ja kādreiz pienāk tā reize ka zobs liek par sevi manīt un ir vakars vai brīvdiena Nekaunības kalngals Dzirciema ielā valda. Neejiet uz turieni, ja negribat palikt bez zobiem un bez naudas!Līga 20462433

P

V viktorija20 30.07.2015

Es jums ticu, agrak biju loti labas domas par so slimnicu, bet tur tiesam laiz pie cilvekiem praktikantus kuri pat venu nemak atrast, es, maksajot par operaciju 1200 eiro sanemu sadu praktikantu kurs pat nespeja runat ne latviski, ne krieviski, tikai lauzta anglu valoda, bet vai tad pacientam nav jasanem pakalpojumu vinam saprotama valoda?!
Es varu ieteikt ari Ministrijas polikliniku, tur ari loti labi zobarsti, jau vairakus gadus eju tikai tur!