www.sudzibas.lv Latvijas Pasts nicgales ielas pasta apkalposana

Pasts - nicgales ielas pasta apkalposana

Atnāca paciņa. Zinot, ka vienmēr tās tiek izsniegtas bez rindas bez problēmām gāju pulksten 16:00. Pie izkārnes :ierakstītas vēstules, banderoles" sēž sieviete un pieņem tādus pašus cilvēkus ar aizcinājumiem. Pirms panīm stāvēja zolīgs vīrietis ap gadiem 50 un , kad tā sieviete sāka to apkalpot, - sāk koķetēt runāties. viņi nebija pazīstami, sieviete laucinieciska tipa netīri mati ataugušām sakņēm visu laiku čīkstēja pa visu pastu - tāda dikten nepatīkama.Tad pa visu pastu tam vīrietim saka, lai paņemot viņu līdzi kaut kur neatceros kur, ka viņa viņam kleitiņā dejojošot utt. Lai nu paliek ar to , ka pilns pasts un viņa koķetē, bet tad pienāca mana rinda izņemt paciņu uz ko sieviete atmeta manu lapeli atpakaļ un "lūdzu ņemt numuriņu"- piecēlās un aizgāja. Es paņēmu numuriņu,-man priekša bija 30 cilvēki un strādā nu jau bez tās sievietes viena kase. Nostāvēju 15 min tā viena kase pat uz vienu cilvēku nepakustējās.
Nesaprotu , kas tur notiek, kāpēc cilvēki nestrādā un ja nav kam strādāt kāpēc nav darbinieku.

Aizgāju nākošajā dienā, kur man bez problēmām iedeva bez numuriņa manu paciņu.

D

Z zivtinja 24.10.2012

Ar Latvijas pastu vienmēr ir problēmas. Nav bijusi ne reize, kad šī iestāde nebūtu manī izraisījusi vilšanos!!

M mja 26.10.2012

macbeton, sen neesi pa purnu dabujis? man likas, ka lv zilos klape.. :D