www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Dobeles pasta nodaļa

Pasts - Dobeles pasta nodaļa

Vēlētos izteikt sūdzību par Dobeles pasta nodaļas darbību un izteikt lielu nepatika arī šīs nodaļas vadītājai.
Lieta tāda, ka bija nepieciešamība no Tukuma aizsūtīt paciņu māsai uz Dobeli, tā arī tika izdarīts. Kad jau bija pagājušas trīs dienas, zvanīju māsai vai ir saņēmusi paciņu, bet kā izrādījās, ka nē. Tā gaidījām nedēļu, kamēr mamma piezvanīja uz Dobeles pasta nodaļu un viņai teica, ka lapiņa, kurai bija jāatnāk pa pastu uz māsas dzīvesvietu ir pazudusi, lai nākamajā dienā māsa ar pasi nāk pēc paciņas. Tā arī māsa izdarīja, bet rupji sakot viņa tika pasūtīta trīs mājas tālāk, piebildīšu, ka māsa ir pilngadīga. Rezultātā uz pastu atnāca mamma un arī tā no priekšnieces puses tika nozākāta, ka mamma ir vainīga par to, ka tā lapiņa ir pazudusi. Publisks strīds ir turpinājies teju pusstundu, līdz kamēr pasta priekšniece pagāja pie galdiņa, kas stāvēja viņai aiz muguras un atdeva paciņu, neprasot pat aizpildīt jebkādas veidlapas par saņemšanu. Jautājums tāds, ar kādām tiesībām priekšniece publiski var pazemot 18.gadus vecu meiteni un viņas māti par to, ka viņas nav saņēmušas paciņu Dobeles pasta nodaļas dēļ?

O o 24.01.2011

priekšniece drīkst, jo viņa taču ir Pasta Nodaļas Vadītāja
šāda līmeņa apkalpošana ir parasta lieta lielākajā daļā LP nodaļu

R Regīna 20.07.2011

Vakar notikušais tomēr nav aizmirsies arī šodien !
Vakar biju pasta nodaļā, lai saņemtu un sūtītu paciņu. Mana vaina bija tā, ka paciņu biju aizlīmējusi, jo iekšā bija pavisam nevainīgs sūtījums. Nebija jau problēma atplēst un parādīt, ja tiktu vienkārši paskaidrots, bet tādu pazemojumu nebiju saņēmusi patiešām vēl ne reizi un nekur !!! Kaste tika atvērta un izķidāta ! Vēlos piebilst, ka cauri maisiņam labi bija redzams kas iekšā ! Protams, ka nenoturējos un teicu, lai vēl pagaršo ! Stāvot garajā rindā novēroju, ka pie šīs darbinieces mute tika aizvērta diviem jauniem vīriešiem, kuri smējās un skaļāk sarunājās, jo redziet viņas strādā pa 14 stundām ! Bet atvainojiet - kuru tas interesē ??? Man liekas neviens nevienu ar varu netur un neliek strādāt - grūti, nepatīk -> bet lūdzu, meklē kur labāk un vieglāk !!! (visur labi, kur mūsu nav !) Pēc tam bija vēl viena sieviete, kura nedabūja naudu, jo nav !!! Ja es vakarā atnāku saņemt naudu, vai vispār tā drīkst būt, ka es to nevaru dabūt ??? Vēl no darbinieces puses saņēmu komentārus par savu slikto garastāvokli un kā es esmu viņu apvainojusi !? Cik zinu, tad apkalpojošā sfērā klientam vienmēr ir taisnība ! (zinu, ka tā nav vienmēr, bet nu tomēr !) Ar kādām tiesībām darbiniece drīkstēja mani pazemot citu klientu klātbūtnē (rinda bija ļoti gara, kā un vienmēr pirms darba laika beigām šajā pasta nodaļā !), ar kādām tiesībām komentēt manu garastāvokli !? Zinu, ka citās vietās par šādiem gadījumiem vispār atlaiž ! Nevēlu cilvēkam ļaunu, bet nu gribētos laikam, lai šādi darbinieki SĒŽ (lai nabagam nav tik grūti ''izturēt'' 14 stundas !) iekšā un šķiro vēstules, dara darbiņus, kuri nav saistīti ar apkalpojošo sfēru !
P.S. Ļoti ceru, ka pasta vadība kādreiz ielūkojas internetā un palasa ko par viņiem domā un kā strādā viņu darbinieki !?